








від 14 000 ₴
від 12 880 ₴
Показати оптові ціни
Стіл розкладний/ розсувний Гірне 1 кухня/ вітальня 1600/2000х940х750 (вибір кольору) РПМК
Стіл Гірне - з натурального дерева, незвичайної дугоподібної форми. Ніжки точені і з'єднані дерев'яною проногою.
Стіл виготовлений з комбінації матеріалів: ноги, царги, обклад - ясен, стільниця - шпонированное ясеном ДСП 18 мм Стіл розкладний/ розсувний (система "метелик"), система трансформації має металічні направляючі, які забезпечують максимальну функціональність. Один з елементів трансформації є вставка, яка забезпечує подовження стільниці на 400 мм, яка складається навпіл і ховається всередину столу - тим самим збільшуючи кількість посадочних місць. У просочення дерев'яних та інших елементів цих столів, на виробництві, використовуються кращі матеріали світових брендів, які пройшли атестацію та отримали необхідні гігієнічні сертифікати.
Стіл Гірне - це відмінний дерев'яний розсувний/ розкладний стіл у вітальню, кухню, їдальню. У нашому інтернет-магазині ви можете купити стіл обідній дерев'яний для кухні, вітальні: круглий, овальний, прямокутний, дугоподібний. Ми пропонуємо широкий асортимент дерев'яні столи і стільці за доступними цінами.
Стіл Гірне виготовляється в 5 варіантах розміру: як по довжині, так і по ширині.
Характеристики столу:
Габаритні розміри столу:
Ціна залежить від кольору фарбування:
+5% ясен в кольорі дуб, ясен крема, пірти, білий, венге, чорний, рустик
+ 10% в кольорах RAL 1013 (ваніль), RAL 1015 (слонова кістка), RAL 7004 (сірий)

стіл дерев'яний розкладний, стіл дерев'яний розсувний, столи дерев'яні розкладні, столи дерев'яні розсувні, стіл кухонний, стіл дерево кухня, стіл для кухні, стіл на кухню, стіл обідній класичний, стіл круглий, стіл овальний, овальні столи, круглі столи, стіл з круглою стільницею, стіл з овальною стільницею, стіл прямокутний, столи прямокутні, столи дерев'яні від виробника, стіл дерев'яний виробник, стіл найкраща ціна, столи оптова ціна, столи доставка Україна, столи з доставкою, стіл дерев'яний купити, купити стіл дерев'яний розкладний, кухонний гарнітур, кухня столи, вітальня столи, столи обідні інтер'єр, столи з масиву дерева, кухонний стіл дерев'яний розкладний, стіл лофт, стіл маленька кухня, дерев'яний стіл для маленької кухні, обідній стіл для маленьких кухонь, столи у вітальню, стіл великий розмір, столи великих розмірів , стіл дуб, стіл ясен, стіл вільха, стіл круглий одна ніжка, стіл кругла стільниця, стіл з круглою стільницею, стіл овальна стільниця, стіл з овальною стільницею, Стіл дерев'яний розкладний Гірне-1, стіл натуральне дерево Гірне-1, стіл Гірне-1 розкладний з натурального дерева, стіл Гірне-1 розсувний GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір, стіл кухонний Гірне-1 GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір, стіл обідній розкладний Гірне-1 GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір, дерев'яний розсувний стіл Гірне-1 РПМК для вітальні, їдальні і кухні, стіл обідній РПМК Гірне-1 , стіл для кухні Гірне-1 колір на вибір, стіл Гірне-1 GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір , ексклюзивні меблі, ексклюзивний стіл, столи ексклюзивні, стіл якість, каталог обідні столи, асортимент обідніх столів, стіл на металевих ніжках, стіл металеві ніжки, кухня меблі, кухонні меблі, меблі вітальня, меблі столи, стіл та стільці, столи та стільці, набір стіл+ стільці, якісні меблі, купити столи недорого, купити столи низька ціна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 940 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |
| Колір | на вибір |