









від 11 700 ₴
від 10 647 ₴
Показати оптові ціни
Стіл обідній розсувний Торіно 1200/1600х800х750 (колір на вибір) РПМК
Обідній стіл в скандинавському стилі Торіно
Стіл Торіно - прямокутний розкладний стіл з натурального дерева для кухні, їдальні, на чотирьох ногах. Зручна система трансформації.
Стіл Торіно повністю дерев'яний, виготовляється з матеріалу - ясен. Стіл розкладний/ розсувний, система трансформації має металічні направляючі, які забезпечують максимальну функціональність.
Стіл Торіно - це відмінний прямокутний дерев'яний розсувний/ розкладний стіл у вітальню, кухню, їдальню. У нашому інтернет-магазині ви можете купити стіл обідній дерев'яний для кухні, вітальні . Ми пропонуємо широкий асортимент дерев'яні столи і стільці ціна від виробника.
Стіл "Торіно" виготовляється в 2-х варіантах розміру, як по довжині, так і по ширині.
Характеристики столу:
Габаритні розміри столу:
Ціна залежить від кольору фарбування:
+5% ясен в кольорі дуб, ясен крема, пірти, білий, венге, чорний, рустик
+ 10% в кольорах RAL 1013 (ваніль), RAL 1015 (слонова кістка), RAL 7004 (сірий)

стіл дерев'яний розкладний, стіл дерев'яний розсувний, столи дерев'яні розкладні, столи дерев'яні розсувні, стіл кухонний, стіл дерево кухня, стіл для кухні, стіл на кухню, стіл обідній класичний, стіл круглий, стіл овальний, овальні столи, круглі столи, стіл з круглою стільницею, стіл з овальною стільницею, стіл прямокутний, столи прямокутні, столи дерев'яні від виробника, стіл дерев'яний виробник, стіл найкраща ціна, столи оптова ціна, столи доставка Україна, столи з доставкою, стіл дерев'яний купити, купити стіл дерев'яний розкладний, кухонний гарнітур, кухня столи, вітальня столи, столи обідні інтер'єр, столи з масиву дерева, стол деревянный Торино, стіл Торіно з натурального дерева, стіл Торіно GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір, стіл кухонний Торіно GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір, стіл обідній розкладний Торіно GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір, дерев'яний розсувний стіл Торіно РПМК для вітальні, їдальні і кухні, стіл обідній РПМК Торіно горіх , Торіно колір пирти, стіл Торіно GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір , кухонний стіл дерев'яний розкладний, стіл лофт, стіл маленька кухня, дерев'яний стіл для маленької кухні, обідній стіл для маленьких кухонь, столи у вітальню, стіл великий розмір, столи великих розмірів , стіл дуб, стіл ясен, стіл вільха, стіл круглий одна ніжка, стіл кругла стільниця, стіл з круглою стільницею, стіл овальна стільниця, стіл з овальною стільницею, ексклюзивні меблі, ексклюзивний стіл, столи ексклюзивні, стіл якість, каталог обідні столи, асортимент обідніх столів, стіл на металевих ніжках, стіл металеві ніжки, кухня меблі, кухонні меблі, меблі вітальня, меблі столи, стіл та стільці, столи та стільці, набір стіл+ стільці, якісні меблі, купити столи недорого, купити столи низька ціна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |