


2 900 ₴
2 291 ₴
Показати оптові ціниТумба для взуття в передпокій, взуттєвниця з фасадами без ручок RV-20 (Венге+Білий фасад)
Стильна й ергономічна тумба виготовлена в сучасному стилі. Чудово впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги тумби:
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм
Розміри тумби (Ширина/Висота/Глибина) :
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні. У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 23 кг
Тумба упакована в 3 пачки:
1. 885*475*100 мм
2. 490*480*45мм
3. 820*70*30 мм
Доступний для замовлення кольорах:






Як оформити замовлення?
1.По телефону. Оформити замовлення зателефонувавши телефонами, зазначеними на сайті.
2.Через кошик на сайті. Оформити замовлення через кошик на сайті Ви можете в будь-який зручний для Вас час (24 години на добу/7дньої на тиждень). Для цього виберіть вподобаний Вам товар у представленому асортименті. В описі товару, Ви ознайомитеся з його короткою характеристикою. Натисніть кнопку «купити». Далі заповніть стандартну форму замовлення на сайті, щойно миимо інформацію про замовлення, обов'язково Вам передзвінком.
3. Електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете пошті, написавши нам на e-mail вказаний на сайті.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися впродовж 24 годин, означає замовлення не було отримане, або в зазначених Вами даних була допущена помилка. У такому разі звертайтеся з нами телефоном або повторіть замовлення знову.
купити тумби для взуття, тумба для передпокою, тумби в передпокій, тумба взуття, взуття вигідна ціна, взуття зі знижками, мебель скидки, тумби під взуття найкраща ціна, купити комод вигідну ціну, купити комоди за вигідними цінами, купити комод найкраща ціна від виробника, купити білий комод, купити комод недорого від виробника, купити комод у прикрасині від виробника, комоди тумби дзеркала, компактний комод, комоди фото, переваги комоди, вибираємо комод спальня, комод в інтер'єрі, широкий асортимент комоди в спальню вітальню, місткі комоди, сучасний місткий комод, стильні та якісні комоди, виробництво комоди шафи тумби, виробник комоди шафи тумби, комоди для спальні, довгий комод, довгі комоди, купити комод у спальню фото, комоди великі та маленькі, маленький комод, великий комод, комоди з ящиками, комоди зі знижкою, комод скидка, меблі спальня, меблі в спальню, меблі для спальні від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 802 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |