









Відправка з 11 квітня 2026від 1 300 ₴
від 1 183 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниТабурет кругле, тверде сидіння (колір на вибір
Табурет виконаний з ясеню - міцного і надійного натурального дерева.
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити та купити табурет обідній ціна виробника. Ми пропонуємо асортимент табурети кухонні/ для кухні найкраща ціна.
Колір дерева і оббивки на вибір!
Характеристики табурета:
Розміри табурета:
Ціна залежить від кольору фарбування:
+5% ясен в кольорі дуб, ясен крема, пірти, білий, венге, чорний, рустик
+ 10% в кольорах RAL 1013 (ваніль), RAL 1015 (слонова кістка), RAL 7004 (сірий)
стілець дерев'яний, стільці дерев'яні, стілець дерево, стільці з дерева, стільці обідні широкий асортимент, стілець оптова ціна, стільці найкраща ціна, стілець дешевий, стілець недорогий, стілець виробник, стільці від виробника, стілець виробництво, стілець інтер'єр, стіл і стільці, комплети стільці, стіл опт, дерев'яний стіл стілець, стіл і стілець кухня, кухонні стільці, стілець у кухню, стілець для кухні, стілець фото, стілець і стіл за найкращою ціною, стільці в інтер'єрі, класичний стілець, стілець модерн, гарний стілець, гарні стільці, стільці купити, стільці доставка, стільці з доставкою, стільці для дому, якісний стілець, стільці м'які, стілець м'який, стілець тверде сидіння, стілець із твердим сидінням, стілець акції знижки, стілець і стіл зі знижкою, стілець крісло, комплекти стіл і стілець кухня, стільці вітальні, стілець у вітальню, стілець ясен, стілець бук, фото стілець, замовити стільці з дерева доступну ціну, стільці низька ціна, стільці за низькою ціною, стільці та столи найкраща ціна, кухонний гарнітур, кухонні гарнітури, стілець якість, якісні стільці, дизайнерський стілець, дизайнерські стільці, стілець вигідна ціна, стільці за вигідними цінами, підібрати та купити стільці, стильні стільці, стильний стілець, стілець фабрики, фабричні стільці, стілець від виробника, стільці ціна від виробника, стілець ціни виробника, стілець, кухонний комплект стіл і стільці, купити кухонний стіл зі стільцями, букові стільці, стілець для маленької кухні, стільці для невеликої кухні, стільці з підлокітниками, стілець із підлокітниками, широкий стілець, широкі стільці, стілець-крісло, високий стілець, високі стільці, табурет круглий, табурети круглі, низькі стільці, низький стілець, стілець кафе, барний стілець, барні стільці, стільці ресторан, стілець для ресторану, стілець і стіл барні, стілець барний, стільці для зони відпочинку, компактні стільці, стілець компактний , стілець і стіл дубові, стілець і стілець дуб, стілець і стіл рпмк, стілець і стіл рустик, стілець і стіл пірті, стілець і стіл слонова кістка, білі стільці та столи, білий стіл і стілець, стілець дерев'яний Алексіс (Aleksis), стілець-крісло Алексіс м'яке з підлокітниками,
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | табурет |
| Форма сидіння | кругла |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Варіант сидіння | М'яке, Жорстке |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина табуретки | 340 мм |
| Висота табуретки | 452 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 770 |
| Ширина | 580 |
| Глибина | 600 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |
| Колір оббивки | на вибір |