









Відправка з 30 квітня 2026від 6 600 ₴
Показати оптові ціни* диван з бічною спинкою від 6300 грн
*до дивану можливе виготовлення крісла, банкетки, пуфа в єдиному стилі
диван, виконаний в сучасному стилі. Всі пропорції місць для сидіння, кути нахилу, створені таким чином, щоб людина могла комфортно відпочивати на даному виробі. Під сидінням – ніша. Надзвичайно м'які сидіння і спинка, наповнені щільним пінополіуретаном. Виготовляється диван в якісному шкірозаміннику/ тканині будь-якого кольору на вибір, можливо комбінування різних тонів.
При бажанні, Ви можете замовити та купити диван для кухні, кухонні дивани з нішею, диванчики на балкон лоджію, м'які дивани кухня передпокій кухонні кутові дивани за індивідуальними розмірами
Наші кухонні дивани без спального місця, кухня диван+ ніша, диван в кухню+ короб від виробника - це висока якість, зносостійкість, почуття стилю, затишок і кращий вибір для Вашого будинку.
Габаритні розміри 1000х450 мм
Характеристики дивана:

заказать и купить кухонные диванчики, фото стильные кухонные диваны, изготовление кухонные диваны+ ниша, стильные кухонные диваны, прямые мягкие кухонные диванчики, индивидуальное изготовление кухонные диваны, кухонные диваны с вместительной нишей, кухонные диваны с ящиком, кухонные диваны+ короб, кухонные диванчики с коробом, выбрать кухонные диваны, кухонные диваны в ткани антикоготь, кухонные диваны водоотталкивающая ткань, кухонные диваны в интерьере, мягкий диван для кухни по размеру, мягкий диван для кухни жемчужного цвета, диван для кухни в стиле прованс, диван со спальным местом для небольшой кухни, кухонный угловой диван с ящиками для хранения, не раскладной диван для узкой кухни, кухонный диван с ящиками для хранения, не раскладной диван для узкой кухни, кухонный угловой диван для большой кухни, кухонный диван (ткань анти кот), кухонная мягкая лавка с ящиком на заказ, маленький диванчик в угол кухни, угловой кухонный диванчик в кожзаменителе, раскладывающийся кухонный угловой диванчик, кухонный диванчик с индивидуальным дизайном, кухонный угловой диванчик с большими ящиками, стильные диваны в кухню, прямые диваны на кухню, прямой кухонный диван, мягкий диван для кухни, компактный диванчик для маленькой кухни, мягкий диванчик маленькая кухня, узкий диван для маленькой кухни
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | диван |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 1000 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 800 мм |
| Висота сидіння лавки | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |
| Обивний матеріал | на вибір |