
3 800 ₴
2 850 ₴
Показати оптові ціниСтіл комп'ютерний/спекотний стіл із полицями праворуч БМЦ-15 ВЕНГЕ ТЕМНИЙ
Комп'ютерний стіл/ письмовий стіл - — це модель, що поєднує в собі простоту та оригінальність, а також практичність. Універсальний письмовий стіл послугує Вам робочим місцем, тоді як на додаткових полицях можна розмістити особисті речі, ділові папери та декор. Ця модель ідеально поєднується із сучасним інтер'єром і підійде також для офісних приміщень.
Сучасне робоче місце — це ергономічний стильний комфортний стіл. У нашому магазині ви зможете підібрати саме той стіл, який вам потрібен! Правильний вибір офісних меблів, зокрема письмовий стілстворює найкращі робочі умови. Якщо ви організуєте кабінет або робочу зону будинку, зверніть увагу на сучасні комп'ютерні столи з шухлядами і місцем для ваших речей. Ми допоможемо створити сучасний та ергономічний простір для роботи та навчання у вашому домі. Навіть маленькі столики для ноутбука допоможуть облаштувати сучасне робоче місце. У нашому інтернет-магазині ви можете купити стіл комп'ютерний/клацання для комп'ютера/клацання для ноутбука/спеціальний стіл ціна виробника. Ми пропонуємо широкий асортимент меблів за доступними цінами. Для оформлення замовлення зв'язатися з нашими менеджерами за зазначеними номерами або скористайтеся формою на сайті.
Шукаєте меблі, які допоможе вам як у роботі, так і навчанні? У такому разі вам варто купити цей комп'ютерний стіл з полицею. Який має низку особливостей, переваг і переваг перед іншими аналогами.
Переваги столу:
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм
Розміри (Ш/В/Г):
Доступний для замовлення кольорах:
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага: 30 кг
Стіл упакований в 1 пачку: 1490*690*70 мм



Як оформити замовлення?
1.По телефону. Оформити замовлення зателефонувавши телефонами, зазначеними на сайті.
2.Через кошик на сайті. Оформити замовлення через кошик на сайті Ви можете в будь-який зручний для Вас час (24 години на добу/7днє на тиждень). Для цього виберіть вподобаний Вам товар у представленому асортименті. В описі товару, Ви ознайомитеся з його короткою характеристикою. Натисніть кнопку «купити». Далі заповніть стандартну форму замовлення на сайті, щойно ми матимемо інформацію про замовлення, обов'язково Вам передзвінком.
3. Електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете пошті, написавши нам на e-mail вказаний на сайті.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися впродовж 24 годин, означає замовлення не було отримане, або в зазначених Вами даних була допущена помилка. У такому разі зв'яжіть із нами телефоном або повторіть замовлення знову.
стіл комп'ютерний, стіл для комп'ютера, компактний робочий стіл, робочі столи, стіл для роботи, стіл для ноутбука, стіл ноутбук, стіл-трансформер комп'ютерний, столи комп'ютерні фото, столи комп'ютерні асортимент, столи комп'ютерні від виробника, столи комп'ютерні виробник, стіл письмовий, офісний стіл, столи в офіс, письмовий стіл зі стелажами, сучасний стіл для роботи, облаштувати робоче місце, столи комп'ютерні/ письмові ціна зі знижкою, стіл письмовий/комп'ютерний/ для ноутбука акції, купити стіл комп'ютерний недорого, стіл комп'ютерний зі швидкою доставкою, великий вибір комп'ютерних столів для дому та офісу, офісний стіл — лінійний і кутовий, замовити стіл комп'ютерний за вигідною ціною, столи комп'ютерні/ письмові вигідні ціна, стіл комп'ютерний із надбудовою, стіл для роботи недорого, столи знижки, комп'ютерний стіл кутовий, комп'ютерний стіл малогабаритний, комп'ютерні столи найвищої якості, широкий модельний ряд письмових столів, підібрати стіл для школяра, класичні комп'ютерні столи, корпусні меблі від виробника, купити корпусні меблі акції знижка , невеликі комп'ютерні столи для школяра, маленький стильний комп'ютерний стіл, вузькі комп'ютерні столи, меблі столи підліткові, шкільний кутовий стіл для дому, шкільний стіл
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Венге |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Вбудований стелаж | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1416 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1226 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит, Венге, Бетон, Дуб сонома |