





Відправка з 17 квітня 2026від 5 490 ₴
Показати оптові цінина фото крісло Дуглас ніжки металеві чорні+ м'яке сидіння
Крісло на металевих ніжках являє собою вишуканий і стильний меблевий виріб, що поєднує в собі розкіш, комфорт і сучасний дизайн. Крісло прекрасно впишеться як у сучасний інтер'єр, так і в класичний стиль, додаючи в приміщення вишуканість і затишок. Металеві ніжки забезпечують міцну і стійку базу, надаючи йому сучасного та елегантного вигляду
У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо замовити та купити стілець метал/ стілець металевий, крісла/ напівкрісла ціна від виробника. Ми пропонуємо широкий асортимент металевих стільців, напівкрісел, крісел вигідна ціна. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними номерами або скористайтесь формою на сайті.
Переваги :
Розміри:
Характеристики:

Як оформити замовлення?
1.По телефону. Оформити замовлення зателефонувавши телефонами, зазначеними на сайті.
2.Через кошик на сайті. Оформити замовлення через кошик на сайті Ви можете в будь-який зручний для Вас час (24 години на добу/7дньої на тиждень). Для цього виберіть вподобаний Вам товар у представленому асортименті. В описі товару, Ви ознайомитеся з його короткою характеристикою. Натисніть кнопку «купити». Далі заповніть стандартну форму замовлення на сайті, щойно ми матимемо інформацію про замовлення, обов'язково Вам зателефонуємо.
3. Електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете пошті, написавши нам на e-mail вказаний на сайті.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися впродовж 24 годин, означає замовлення не було отримане, або в зазначених Вами даних була допущена помилка. У такому разі звертайтеся з нами телефоном або повторіть замовлення знову.
кухонний комплект стіл і стільці, купити кухонний стіл зі стільцями, стілець обідній фото, стільці обідні металеві, стілець каркас метал, стілець із металевим каркасом, стільці асортимент найкраща ціна, купити стільці ціна виробника, купити стілець за гуртовою ціною, купити стільці гуртова ціна, стільці найкраща ціна доставка Україна, комплект обідній стіл + стільці, обідні комплекти стіл зі стільцями, стільці для вітальні, стільці вітальні, стілець у вітальню, стілець кухня, стілець кухонний, фото стілець, стільці розбірні, стілець розбірний, комплекти дерев'яний стіл і стілець, виробництво стільці та столи, стіл і стілець від виробника, меблі ціна виробника, дизайнерський стілець, меблі кухонні купити, меблі для кухні купити, стілець металевий, стілець із металевим каркасом, стілець кухонний металевий, стілець для кухні металевий, стілець металевий зі спинкою, купити стілець металевий із м'якою спинкою, стільці металеві для кафе, стільці на кухню металеві, стільці для кухні металеві, стілець офісний на металевих ніжках, стілець кухня на металевих ніжках, стільці кухонні, стілець кухонний, металеві стільці для дому за найкращою ціною з доставкою, стілець металеві за найкращими цінами, вигідно купити металевий стілець, металевий стілець: універсальність і практичність. асортимент інтернет-магазину Теорема Комфорта, підібрати стильний і міцний стілець для будь-якого приміщення, стілець металева ціна виробника, стілець метал виробництво, стілець металевий каркас від виробника, комплекти металеві стільці, стильні стільці з металу, металеві стільці для дому, офісу, кафе, стілець металевий, стільці стілець метал в інтер'єрі фото, стілець металевий з м'яким сидінням, стілець металевий зі спинкою, стілець металевий лофт, стільці для кухні 4 штуки, купити стілець металевий, стілець металеві дизайн, стильний металевий стілець, переваги металевого стільця, переваги металевого стільця, напівкрісла метал, напівкрісла металеві, крісла метал, стільці метал для кафе бару ресторану, крісла на металевому каркасі, дизайнерські стільці, дизайнерські крісла, стільці, замовити стільці напівкрісла з підлокітниками, крісла напівкрісла інтер'єр, купити крісла напівкрісла низька ціна від виробника, комплекти стільці крісла напівкрісла, комплекти крісел, комплекти обідні, комплекти столи крісла, комплекти столи стільці акційна ціна, м'які крісла широкий ассортимент, красиві стильні крісла з доставкою, крісла фото, виготовлення столи стільці крісла
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Колір каркасу | Хром, Золотий, Сірий, Бежевий, Білий, Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера, метал |
| Спинка | тканина, фанера |
| Сидіння | фанера |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 900 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | крісло не розкладне |
| Колір каркаса | Чорний, Білий, Сірий, Бежевий, золото, срібло, хром, моко, Хром, Золотий |
| Анатомічні властивості | Да |