









від 8 400 ₴
Показати оптові ціниОвальний стіл із бука - ідеальне рішення для вашого будинку
Представляємо овальний дерев'яний розкладний стіл, створений для тих, хто цінує якість і стиль. Фігурні ніжки і каркас з натурального бука надають столу міцність і елегантність. Цей стіл ідеально підійде для невеликої кухні, їдальні або вітальні, допомагаючи створити атмосферу затишку і комфорту.
Стіл Оскар - це чудовий дерев'яний розсувний/ розкладний стіл у вітальню, кухню, їдальню. У нашому інтернет-магазині ви можете купити стіл обідній дерев'яний для кухні, вітальні: круглий, овальний, прямокутний, дугоподібний. Ми пропонуємо широкий асортимент дерев'яні столи і стільці за цінами виробника.
Характеристики столу:
Габаритні розміри столу:
Стіл Оскар виготовляють у таких розмірах:
Форма столу:
Ціна залежить від кольору фарбування:
БЕЗ ДОПЛАТИ: чистий бук, світлий горіх, темний горіх, венге
+ 5% до вартості: білий, слонова кістка, сірий, чорний
+5% до вартості: патина золото/срібло
Варто враховувати, що колір меблів на представлених фото може відрізнятися від «живого» зразка з – за особливостей перенесення кольорів монітора та інших причин.

стіл обідній, столи овальні, стіл кухонний, столи ХайТек, стіл в альтанку, стіл лофт, стіл на терасу, столи у вітальню, столи для КаБаРе, столи традиційні, столи сучасні, столи класичні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Різні кольори, Горіх світлий, Слонова кістка (ivory), Білий з золотою патиною, Білий, Бук натуральний, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |