









від 6 685 ₴
від 6 150,20 ₴
Показати оптові ціниСтіл дерев'яний круглий фігурні ніжки Женова діаметр 900мм (вибір кольору) РПМК
Стіл Женова - з натурального дерева, круглої форми.
Стіл Женова - це відмінний дерев'яний не розсувний/ не розкладний стіл у вітальню, кухню, їдальню. У нашому інтернет-магазині ви можете купити стіл обідній дерев'яний для кухні, вітальні: круглий, овальний, прямокутний, дугоподібний. Ми пропонуємо широкий асортимент дерев'яні столи і стільці за доступними цінами. Для оформлення замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або скористайтеся формою на сайті
Характеристики столу:
Стіл Женова виготовляється в таких розмірах:
Ціна залежить від кольору фарбування:
+5% пирти, білий, венге,чорний, рустик
+ 10% в кольорі RAL 1015 (слонова кістка), RAL 7004 (сірий)
Варто враховувати, що колір меблів на представлених фото може відрізнятися від «живого» зразка з – за особливостей перенесення кольорів монітора та інших причин.
На фото стіл Женова + стільці Діана

стіл дерев'яний розкладний, стіл дерев'яний розсувний, столи дерев'яні розкладні, столи дерев'яні розсувні, стіл кухонний, стіл дерево кухня, стіл для кухні, стіл у кухню, стіл обідній класичний, стіл круглий, стіл овальний, овальні столи, круглі столи, стіл із круглою стільницею, стіл з овальною стільницею, стіл прямокутний, столи прямокутні, столи дерев'яні від виробника, стіл дерев'яний виробник, стіл найкраща ціна, столи гуртова ціна, столи доставка Україна, столи з доставкою, стіл дерев'яний купити, купити стіл дерев'яний розкладний, кухонний гарнітур, кухня столи, вітальня столи, столи обідні інтер'єр, столи з масиву дерева, кухонний стіл дерев'яний розкладний, стіл лофт, стіл маленька кухня, дерев'яний стіл для маленької кухні, обідній стіл для маленьких кухонь, столи у вітальню, стіл великий розмір, стіл дерев'яний Женова, стіл Женова розкладна з натурального дерева, стіл Женова розсувний GOOD WOOD Рускополянський Меблевий Комбінат Явір, стіл кухонний женова GOOD WOOD\, стіл обідній розкладний Женова GOOD WOOD Рускополянський Меблевий Комбінат Явір, дерев'яний розсувний стіл Женова РПМК для вітальні, їдальні та кухні, стіл обідній РПМК Женова рустик , Женова коліра вибір, стіл Женова GOOD WOOD Руськополянський Меблевий Комбінат Явір, столи великих розмірів, стіл дуб, стіл ясен, стіл вільха, стіл круглий одна ніжка, стіл кругла стільниця, стіл із круглою стільницею, стіл овальна стільниця, стіл з овальною стільницею, ексклюзивні меблі, ексклюзивний стіл, столи ексклюзивні, стіл якість, каталог обідні столи, асортимент обідніх столів, стіл на металевих ніжках, стіл металеві ніжки, кухня меблі, кухонні меблі, меблі вітальні, меблі столи, стіл і стільці, столи та стільці, набір стіл + стільці, якісні меблі, купити столи недорого, купити столи низька ціна,
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |