


Відправка з 16 квітня 2026від 10 500 ₴
Показати оптові ціни
Ліжко-горище дерев'яне для дітей Етика
Ліжко виготовлене з масиву вільхи. Для покриття використовуються поліуретанові лаки тільки імпортного виробництва, які відовідають найвищим вимогам і стандартам.
Ліжка міцні, надійні, призначені навіть для дорослих людей.
Ліжка можна замовляти під індивідуальний розмір ширше/довше/вища і навіть зменшений розмір.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити ліжко-горище/ліжко-горище дерев'яне купити ліжка дерев'яні двоярусні/ ліжко дерев'яне тримісне, двоповерхове ліжко на три місця ціна від виробника. Ми пропонуємо широкий асортимент двоярусні дерев'яні ліжка, ліжка горища дерев'яні, ліжка дерев'яні тримісні, ліжка дерев'яні односпальні, ліжка дерев'яні двоспальні, ліжка дерев'яні тримісні купити за цінами виробника.
З усіма моделями двоярусних ліжок- горищ можна ознайомитися в розділі : ліжка-горища ПОДИВИТИСЯ
За додатковою консультацією, а так само, з питань наявності та придбання даної моделі, звертайтеся до наших менеджерів.
Варто враховувати, що колір меблів на представлених фото може відрізнятися від «живого» зразка з – за особливостей перенесення кольорів монітора та інших причин.
| Габарити | 198х88 см |
| Спальне місце | 190х80 см |
| Висота | 180 см |
| Висота до спального місця | 130 см |
| Відстань між ярусами | --------- |
| Висота знімних огорож | до 40 см |
| Ліжко розбирається на дві одноповерхові | --------- |
| Сходи | ліва чи права |
| Ступені | вертикально або горизонтально |
| Основа під матрац | ламелі або дерев'яні рейки |
| Ціна ліжка з дерева вільхи (розкрито лаком) | 10500 грн |
| Ящик з ламінованого ДСП 60х80 см фасад дерево 1шт | ----------- |
| Скринька з дерева 60х80 см 1шт | ---------- |
| Збільшення розміру в будь-якому напрямку +10 см | 500 грн |
| Фарбування у колір | 900 грн, (крім венге, венге +1000 грн) |
| Фарбування у колір (фарба ral) | 3000- білий колір, слонова кістка, решта кольорів -3500 грн |
Можливі кольори фарбування дерева:

Як оформити замовлення?
1.По телефону.Оформити замовлення, зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті.
2.Через корзину на сайті. Оформити замовлення через корзину на сайті Ви можете в будь-який зручний для Вас час (24 години на добу/7 днів на тиждень). Для цього виберіть вподобаний Вам товар в представленому асортименті. В докладному описі товару, Ви ознайомитеся з його короткою характеристикою. Вкажіть кількість товарів.Після цього тисніть на посилання «купити».В кошику можна змінити кількість товару, після кожної зміни не забувайте натискати «оновити».Якщо вміст кошика Вас влаштовує, можна відправляти замовлення, попередньо вказавши Ваше ім'я, телефон та адресу доставки. За бажанням можете вказати Ваш E-mail, на який вам прийде копія замовлення.
3.Зворотний дзвінок. На нашому сайті є послуга замовлення зворотного дзвінка («Передзвоніть мені»). Вам достатньо залишити Ваш номер телефону та ім'я, після наші менеджери зв'яжуться з Вами.
4. Електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете поштою, написавши нам на e-mail вказаний на сайті.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися протягом 24 годин, значить замовлення не був отриманий, або у вказаних Вами даних була допущена помилка. У такому разі зв'яжіться з нами по телефону або повторіть замовлення знову.
купити ліжко-горище, ліжка-горища дерев'яні, ліжко горище дитяче, фото ліжок горищ, ліжко горище виготовлення під замовлення, ліжка горища для дитячої кімнати, біле дитяче ліжко горище, ліжко горище для дівчинки, ліжко горище для хлопчика,ліжко горище для підлітка, ліжко горище підліткове, купити ліжка дерев'яні двоярусні, ліжко дерев'яне тримісне, ліжко двоповерхове на три місця ціна від виробника, двоярусне дерев'яне ліжко, ліжка горища дерев'яне, ліжко горище дерев'яне, ліжко дерев'яне тримісне, двоповерхове ліжко, дерев'яні тримісні ліжка, ліжко дерев'яне односпальне, ліжка дерев'яне ліжко, двоспальні дерев'яні ліжка, ліжко дерев'яне з вільхи, ліжко дерев'яне ясен, ліжко дерев'яне індивідуальний розмір, ліжка дерев'яні за індивідуальним розміром, ліжка дитячі дерев'яні, ліжко дитяче дерев'яне, ліжко дерев'яне підліткове, ліжко дерев'яне сімейне, меблі оптова ціна, меблі найкраща ціна, меблі за оптовими цінами, меблі з доставкою, меблі доставка по Україні, виробники дерев'яних ліжок, виробництво дерев'яних ліжок, виробник дерев'яне ліжко, ліжко на замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 150 |
| Стать | Унісекс |
| Основа спального місця | дерев'яні ламелі |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |