


Відправка з 16 квітня 2026від 10 500 ₴
Показати оптові ціни
0Ліжко-чердак дерев'яне з бічною драбиною Лаура
Ліжко виготовлене з масиву вільхи. Для покриття використовуються поліуретанові лаки тільки імпортного виробництва, що відповідають найвищим вимогам і стандартам.
Ліжка міцні, надійні, призначені навіть для дорослих людей.
Ліжко можна замовляти під індивідуальний розмір ширший/довгіший/вище і навіть зменшений розмір.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити ліжко-чердак/ ліжка-чердакі дерев'яні, ліжка дерев'яні двоярусні/ ліжко дерев'яне тримісне, ліжко двоповерхове на три місця ціна від виробника. Ми пропонуємо широкий асортимент двоярусні дерев'яні ліжка, ліжка горища дерев'яні, ліжка дерев'яні тримісні, ліжка дерев'яні односпальні, ліжка дерев'яні двоспальні, ліжка дерев'яні тримісні купити за цінами виробника.
З усіма моделями ліжок-чердаків можна Дізнайтеся в розділі: ліжка-почесники НЕЗНАЧАТИ
За додатковою консультацією, а також щодо питання наявності та придбання цієї моделі, звертайтеся до наших менеджерів.
Варто враховувати, що колір меблів на представлених фото може відрізнятися від «живого» зразка через — за особливості кольоропередавання монітора та інших причин.
| Габарити | 198х88 см |
| Спальне місце | 190х80 см |
| Висота | 180 см |
| Висота від підлоги до спального місця | 130 см |
| Відстань між ярусами | --------- |
| Висота знімних огорож | до 40 см |
| Ліжко розбирається на дві одноповерхові | --------- |
| Драбина | ліва або права |
| Сходи | вертикально або горизонтально |
| Основа під матрац | ламелі або дерев'яні рейки |
| Ціна ліжка з дерева вільхи (зкрита лаком) | 10500 грн |
| Ящик із ламінованого ДСП 60х80 см фасад дерево 1шт | ----------- |
| Ящик із дерева 60х80 см 1шт | ---------- |
| Збільшення розміру в будь-якому напрямку +10 см | 500 грн |
| Фарбування в колір | 900 грн, (крім венге, венге +1000 грн) |
| Фарбування у колір (фарба ral) | 3200 — білий, слонова кістка, інші кольори — 3500 грн |
Можливі кольори фарбування дерева:


Як оформити замовлення?
1.По телефону. Оформити замовлення зателефонувавши телефонами, зазначеними на сайті.
2.Через кошик на сайті. Оформити замовлення через кошик на сайті Ви можете в будь-який зручний для Вас час (24 години на добу/7дньої на тиждень). Для цього виберіть вподобаний Вам товар у представленому асортименті. В описі товару, Ви ознайомитеся з його короткою характеристикою. Натисніть кнопку «купити». Далі заповніть стандартну форму замовлення на сайті, щойно миимо інформацію про замовлення, обов'язково Вам передзвінком.
3. Електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете пошті, написавши нам на e-mail, вказаний на сайті.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися впродовж 24 годин, означає замовлення не було отримане, або в зазначених Вами даних була допущена помилка. У такому разі зв'яжіть із нами телефоном або повторіть замовлення знову.
купити ліжко-чердак, ліжка-чердакі дерев'яні, ліжко горище дитяче, фото ліжок горищів, ліжко горище виготовлення під замовлення, ліжка горища для дитячої кімнати, біле дитяче ліжко горище, ліжко горище для дівчинки, ліжко горище для хлопчика,ліжко горище для підлітка, ліжко горище підліткове, купити ліжка дерев'яні двоярусні, ліжко дерев'яне тримісне, ліжко двоповерхове на три місця ціна від виробника, двоярусне дерев'яне ліжко, ліжка горища дерев'яні, ліжко горище дерев'яне, ліжко дерев'яне тримісне, двоповерхове ліжко, дерев'яні тримісні ліжка, ліжко дерев'яне односпальне, ліжка дерев'яні односпальні, двоспальне дерев'яне ліжко, двоспальні дерев'яні ліжка, ліжко дерев'яна з вільхи, ліжко дерев'яна ясен, ліжко дерев'яне індивідуальний розмір, ліжка дерев'яні за індивідуальним розміром, ліжка дитячі дерев'яні, ліжко дитяче дерев'яне, ліжко дерев'яне для підлітка, ліжка дерев'яні підліткові, ліжко дерев'яне сімейне, ліжка дерев'яні сімейні, меблі оптові ціна, меблі найкраща ціна, меблі за гуртовими цінами, меблі з доставкою, меблі доставляння по Україні, виробники дерев'яних ліжок, виробництво дерев'яних ліжок, виробник дерев'яне ліжко, ліжко на замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |