



3 450 ₴
Показати оптові ціниСтолик журнальний Рім-2 (білий)
Стіл журнальний Рім-2 у вінтажному стилі доповнить своєю присутністю розкішний інтер'єр в класичному стилі. Витончені вигнуті ніжки – опори даної моделі. Правильна прямокутна стільниця зі вставкою з гартованого скла, підкреслює лаконічний дизайн журнального столика. Невелика перегородка між ніжками декорована глибокої фрезеруванням.
У нашому інтернет-магазині ви можете придбати журнальні столики недорого. Ми пропонуємо широкий асортимент меблів за доступними цінами. Для оформлення замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або скористайтеся формою на сайті.
Характеристики столу:
Варіанти виготовлення столика: горіх темний, білий
Варто враховувати, що колір меблів на представлених фото може відрізнятися від «живого» зразка з – за особливостей перенесення кольорів монітора та інших причин.


Як оформити замовлення?
1.По телефону. Оформити замовлення зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.
2.Через кошик на сайті. Оформити замовлення через кошик на сайті Ви можете в будь-який зручний для Вас час (24 години на добу/7 днів на тиждень). Для цього виберіть товар, що Вам сподобався в представленому асортименті. В описі товару Ви ознайомитеся з його короткою характеристикою. Натисніть кнопку "купити". Далі заповніть стандартну форму замовлення на сайті, як тільки ми отримаємо інформацію про замовлення, обов'язково передзвонимо Вам.
3. Електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете поштою, написавши нам на e-mail, вказаний на сайті.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися протягом 24 годин, означає замовлення не було отримано, або в зазначених Вами даних була допущена помилка. У такому разі зв'яжіться з нами по телефону або повторіть замовлення знову.
журнальний стіл, столик журнальний, кавовий столик, столик для сервірування, скляний столик, журнальний столик зі склом, журнальний столик скло, сучасний журнальний столик, сучасні журнальні столики, столики дерев'яні, придиваний столик, круглий журнальний столик, овальний журнальний столик, дизайнерський журнальний столик, журнальні столики від виробника, журнальний столик найкраща ціна, журнальні столики за оптовою ціною, столики опт ціна, журнальний столик оптова ціна, каталг ціна журнальний столик, асортимент журнальний столик, журнальний столик лофт, журнальний столик купити, журнальний столик на коліщатках, журнальний столик трансформер , дизайнерські столики, журнальний столик фото інтер'єр, форма журнальний столик, вибрати журнальний столик, купити журнальний столик ціни виробників, класичний журнальний столик, класичні журнальні столики, каталог журнальних столиків, невеликий низький столик, чайний столик, кращий вибір журнальних столиків з доставкою по Україні, журнальні столики інтернет магазин Теорема Комфорту
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 760 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 470 мм |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ, скло |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |