







від 4 620 ₴
від 4 296,60 ₴
Показати оптові ціни
Стіл обідній дерев'яний для кухні/ вітальні Явір 800х600х750 (білий, пирти) РПМК
Стіл Явір - прямокутний не розкладний стіл для кухні, їдальні, на чотирьох ногах.
Стіл виготовлений з комбінації матеріалів: ноги, царги, обклад - ясен, стільниця - шпонированное ясеном ДСП 18 мм У просочення дерев'яних та інших елементів цих столів, на виробництві, використовуються кращі матеріали світових брендів, які пройшли атестацію та отримали необхідні гігієнічні сертифікати.
Стіл Явір - це відмінний прямокутний дерев'яний не розсувний/ не розкладний стіл у вітальню, кухню, їдальню. У нашому інтернет-магазині ви можете купити стіл обідній дерев'яний для кухні, вітальні, недорого. Ми пропонуємо широкий асортимент дерев'яні столи і стільці за доступними цінами. Для оформлення замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або скористайтеся формою на сайті.
Характеристики столу:
Розміри столу (ДхГхВ): 800х650х750 мм
Ціна залежить від кольору фарбування:
+5% ясен в кольорі дуб, ясен крема, пірти, білий, венге, чорний, рустик
+ 10% в кольорах RAL 1013 (ваніль), RAL 1015 (слонова кістка), RAL 7004 (сірий)
стіл дерев'яний розкладний, стіл дерев'яний розсувний, столи дерев'яні розкладні, столи дерев'яні розсувні, стіл кухонний, стіл дерево кухня, стіл для кухні, стіл на кухню, стіл обідній класичний, стіл круглий, стіл овальний, овальні столи, круглі столи, стіл з круглою стільницею, стіл з овальною стільницею, стіл прямокутний, столи прямокутні, столи дерев'яні від виробника, стіл дерев'яний виробник, стіл найкраща ціна, столи оптова ціна, столи доставка Україна, столи з доставкою, стіл дерев'яний купити, купити стіл дерев'яний розкладний, кухонний гарнітур, кухня столи, вітальня столи, столи обідні інтер'єр, столи з масиву дерева, кухонний стіл дерев'яний розкладний, стіл лофт, стіл маленька кухня, дерев'яний стіл для маленької кухні, обідній стіл для маленьких кухонь, столи у вітальню, стіл великий розмір, столи великих розмірів , стіл дуб, стіл ясен, стіл вільха, стіл круглий одна ніжка, стіл кругла стільниця, стіл з круглою стільницею, стіл овальна стільниця, стіл з овальною стільницею, ексклюзивні меблі, ексклюзивний стіл, столи ексклюзивні, стіл якість, каталог обідні столи, асортимент обідніх столів, стіл на металевих ніжках, стіл металеві ніжки, кухня меблі, кухонні меблі, меблі вітальня, меблі столи, стіл та стільці, столи та стільці, набір стіл+ стільці, якісні меблі, купити столи недорого, купити столи низька ціна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 8 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |