









Відправка з 11 квітня 20268 100 ₴
7 209 ₴
Показати оптові ціни
Стіл для вітальні обідній Персей 113(+38)х70х75 (натуральний, горіх, горіх італійський, венге)
Стіл «Персей» - це чудовий дерев'яний розсувний/ розкладний стіл у вітальню, кухню, їдальню. Матеріал: Підстава – масив сосни, стільниця виконана з МДФ в шпону дуба, поверхня гладка. Сучасний розкладний стіл "Персей" поєднує в собі класичний стиль, модерн.
Стіл розкладний/ розсувний (система "метелик"), система трансформації має металічні направляючі, які забезпечують максимальну функціональність. Один з елементів трансформації є вставка, яка забезпечує подовження стільниці на 380 мм, яка складається навпіл і ховається всередину столу - тим самим збільшуючи кількість посадочних місць.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити стіл обідній дерев'яний для кухні, вітальні: круглий, овальний, прямокутний, дугоподібний. Ми пропонуємо широкий асортимент дерев'яні столи і стільці за доступними цінами. Для оформлення замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або скористайтеся формою на сайті.
Характеристики столу:
Габаритні розміри столу:
Система розкладки "метелик"/ "книжка"

Доступні кольори: натуральний, горіх, горіх італійський, венге (під замовлення), білий, ваніль RAL 1013, слонова кістка RAL 1015

На фото: Стіл Персей в білому кольорі

На фото: Стіл Персей в кольорі горіх італійський

На фото: Стіл Персей в натуральному кольорі

Як оформити замовлення?
1.По телефону. Оформити замовлення зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.
2.Через кошик на сайті. Оформити замовлення через кошик на сайті Ви можете в будь-який зручний для Вас час (24 години на добу/7 днів на тиждень). Для цього виберіть товар, що Вам сподобався в представленому асортименті. В описі товару Ви ознайомитеся з його короткою характеристикою. Натисніть кнопку "купити". Далі заповніть стандартну форму замовлення на сайті, як тільки ми отримаємо інформацію про замовлення, обов'язково передзвонимо Вам.
3. Електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете поштою, написавши нам на e-mail, вказаний на сайті.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися протягом 24 годин, означає замовлення не було отримано, або в зазначених Вами даних була допущена помилка. У такому разі зв'яжіться з нами по телефону або повторіть замовлення знову.
стіл дерев'яний розкладний, стіл дерев'яний розсувний, столи дерев'яні розкладні, столи дерев'яні розсувні, стіл кухонний, стіл дерево кухня, стіл для кухні, стіл на кухню, стіл обідній класичний, стіл круглий, стіл овальний, овальні столи, круглі столи, стіл з круглою стільницею, стіл з овальною стільницею, стіл прямокутний, столи прямокутні, столи дерев'яні від виробника, стіл дерев'яний виробник, стіл найкраща ціна, столи оптова ціна, столи доставка Україна, столи з доставкою, стіл дерев'яний купити, купити стіл дерев'яний розкладний, кухонний гарнітур, кухня столи, вітальня столи, столи обідні інтер'єр, столи з масиву дерева, кухонний стіл дерев'яний розкладний, стіл лофт, стіл маленька кухня, дерев'яний стіл для маленької кухні, обідній стіл для маленьких кухонь, столи у вітальню, стіл великий розмір, столи великих розмірів , стіл дуб, стіл ясен, стіл вільха, стіл круглий одна ніжка, стіл кругла стільниця, стіл з круглою стільницею, стіл овальна стільниця, стіл з овальною стільницею, ексклюзивні меблі, ексклюзивний стіл, столи ексклюзивні, стіл якість, каталог обідні столи, асортимент обідніх столів, стіл на металевих ніжках, стіл металеві ніжки, кухня меблі, кухонні меблі, меблі вітальня, меблі столи, стіл та стільці, столи та стільці, набір стіл+ стільці, якісні меблі, купити столи недорого, купити столи низька ціна, стіл дерев'яний розкладний на двох ніжках, столи кухонні, стіл кухонний, стіл для маленької кухні, столи кухня, стіл кухонний, стіл дерев'яний обідній, стіл дерев'яний обідній, дизайн дерев'яного столу, стіл економ, стіл на одній ніжці
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський, Горіх, Слонова кістка (ivory), Венге, Ваніль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1130 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1510 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1130 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |