








від 9 800 ₴
від 8 820 ₴
Показати оптові ціни
Стіл кухонний розкладний/ розсувний Явір-1 розмір 1200(1600)х750х750 колір на вибір) РПМК
Стіл Явір-1 - прямокутний розкладний стіл для кухні, їдальні, на чотирьох ногах. Зручна система трансформації у вигляді складається навпіл вставки.
Стіл виготовлений з комбінації матеріалів: ноги, царги, обклад - ясен, стільниця - шпонированное ясеном ДСП 18 мм Стіл розкладний/ розсувний (система "метелик"), система трансформації має металічні направляючі, які забезпечують максимальну функціональність. У просочення дерев'яних та інших елементів цих столів, на виробництві, використовуються кращі матеріали світових брендів, які пройшли атестацію та отримали необхідні гігієнічні сертифікати.
Стіл Явір-1 - це відмінний прямокутний дерев'яний розсувний/ розкладний стіл у вітальню, кухню, їдальню. У нашому інтернет-магазині ви можете купити стіл обідній дерев'яний для кухні, вітальні ціна виробника. Ми пропонуємо широкий асортимент дерев'яні столи і стільці за доступними цінами.
Стіл "Явір" виготовляється в 3 варіантах розміру: як по довжині, так і по ширині.
Характеристики столу:
Габаритні розміри столу:
Ціна залежить від кольору фарбування:
+5% ясен в кольорі дуб, ясен крема, пірти, білий, венге, чорний, рустик
+ 10% в кольорах RAL 1013 (ваніль), RAL 1015 (слонова кістка), RAL 7004 (сірий)

Стол деревянный раскладной Явир-1, стіл Явір-1 прямокутний розкладний з натурального дерева, стіл Явір-1 розсувний GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір, стіл кухонний Явір-1GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір, стіл обідній для кухні розкладний К-2 GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір, дерев'яний розсувний стіл ДО-2 РПМК вітальня, їдальня, кухня, стіл обідній круглої/овальної форми РПМК До-3 , стіл в кухню До-3 колір на вибір, стіл-3 GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | True |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | False |