




Відправка з 11 квітня 2026від 1 525 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниТабурет барний дерев'яний з м'яким сидінням (колір: білий, пірті) РПМК
* оформлення замовлення від 2-х одиниць
Стильний барний табурет з круглим сидінням виконаний з ясена - міцного і надійного натурального дерева. Сидіння може бути: як тверде, так і м'який.
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити та купити табурет барний дерев'яний ціна виробника. Ми пропонуємо асортимент табурети барні від виробника найкраща ціна.
Колір дерева і оббивки на вибір!
Характеристики табурета:
Розміри табурета:
Ціна залежить від кольору фарбування:
+5% ясен в кольорі дуб, ясен крема, пірти, білий, венге, чорний, рустик
+ 10% в кольорах RAL 1013 (ваніль), RAL 1015 (слонова кістка), RAL 7004 (сірий)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 692 мм |
| Глибина табуретки | 370 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |
| Колір оббивки | на вибір |