






10 985 ₴
8 897,85 ₴
Показати оптові ціни
Передпокій, комплект у передпокій №1 (дуб сонома+ білий фасад)
Стильний та ергономічний передпокій виконаний у сучасному стилі. Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні. У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Складається з 4 виробів:
Переваги комплекту:
Розміри комплекту (Ш/В/Г) :
Комод на 4 шухляди:
Комод на 2 шухляди:
Дзеркало навісне:
Вішалка настінна:
Доступний для замовлення в кольорах:




Як оформити замовлення?
1. по телефону. Оформити замовлення зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.
2. через кошик на сайті. Оформити замовлення через кошик на сайті Ви можете в будь-який зручний для Вас час (24 години на добу/7днів на тиждень). Для цього виберіть вподобаний Вам товар у представленому асортименті. В описі товару, Ви ознайомитеся з його короткою характеристикою. Натисніть кнопку "купити". Далі заповніть стандартну форму замовлення на сайті, як тільки ми отримаємо інформацію про замовлення, обов'язково Вам передзвонимо.
3. електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете поштою, написавши нам на e-mail вказаний на сайті.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися протягом 24 годин, значить замовлення не було отримано, або в зазначених Вами даних була допущена помилка. У такому разі зв'яжіться з нами за телефоном або повторіть замовлення знову.
меблі для передпокою, меблі в передпокій, компактний передпокій, меблі для вузького передпокою, меблі для маленького передпокою, меблі малий передпокій, фото передпокій, виготовлення меблів передпокій, комплекти передпокою, комплекти меблів для передпокою, виготовлення передпокоїв, виробництво передпокою, купити передпокій ціна виробника, купити передпокій краща ціна, купити передпокій, комплекти передпокоїв, готові передпокої купити, купити корпусні передпокої, корпусні меблі, меблі в коридор, купити передпокої за найкращою ціною, меблі краща ціна, купити передпокої краща ціна, передпокій у коридор із дзеркалом, купити передпокій недорого від виробника, маленький передпокій у коридор, купити модульні меблі для передпокою, комплекти в передпокій, інтер'єр передпокій фото, сучасний інтер'єр, ідеї для передпокою, передпокій зі знижкою, меблі для коридору, меблі в коридор, меблі маленький коридор, сучасні коридори фото, ідеї для коридору, дизайн передпокій коридор
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 4 |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 100 |
| Висота шафи | 221 |
| Глибина шафи | 570 мм |