


4 999 ₴
3 799,24 ₴
Показати оптові ціниПередпокій, комплект у передпокій №3 (Антрацит)
Стильний та ергономічний передпокій виконаний у сучасному стилі. Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні. У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Складається з 2 виробів:
Переваги комплекту:
Розміри комплекту (Ш/В/Г) :
Доступний для замовлення кольорах:




Як оформити замовлення?
1.По телефону. Оформити замовлення зателефонувавши телефонами, зазначеними на сайті.
2.Через кошик на сайті. Оформити замовлення через кошик на сайті Ви можете в будь-який зручний для Вас час (24 години на добу/7дньої на тиждень). Для цього виберіть вподобаний Вам товар у представленому асортименті. В описі товару, Ви ознайомитеся з його короткою характеристикою. Натисніть кнопку «купити». Далі заповніть стандартну форму замовлення на сайті, щойно миимо інформацію про замовлення, обов'язково Вам передзвінком.
3. Електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете пошті, написавши нам на e-mail вказаний на сайті.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися впродовж 24 годин, означає замовлення не було отримане, або в зазначених Вами даних була допущена помилка. У такому разі звертайтеся з нами телефоном або повторіть замовлення знову.
передпокій, меблі для передпокою, меблі в передпокій, компактна передпокій, меблі для вузького передпокою, меблі для маленьких передпокою, меблі маленькі передпокій, фото передпокій, виготовлення меблів передпокій, комплекти передпокою, комплекти меблів для передпокою, виготовлення передпокою, виробництво передпокою, купити передпокій ціна виробника, купити передпокій найкраща ціна, купити передпокій, комплекти передпокою, готові передпокою купити, купити корпусну передпокій, корпусні меблі, меблі в коридор, купити передпокої за найкращою ціною, меблі найкраща ціна, купити передпокою найкраща ціна, передпокій у коридор із дзеркалом, купити передпокій недорого від виробника, маленька передпокій у коридор, купити модульні меблі для передпокою, комплекти в передпокій, інтер'єр передпокій фото, сучасний інтер'єр, ідеї для передпокою, передпокій зі знижкою, передпокій знижок, меблі для коридору, стильні меблі коридор, ідеї для коридору фото, стильна передпокій коридор дизайн
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 2000 мм |