

18 270 ₴
14 798,70 ₴
Показати оптові ціни
Комплект/ набір меблів №3 (шафа RV-26, шафа RV-27, тумба RV-28, полиці МБЦ-22) БІЛИЙ
Сучасний стильний комплект меблів із фасадами без ручок. Складається з шафи RV-26, шафи RV-27, тумби під телевізор RV-18, 2-х полиць МБЦ-22. Цей комплект меблів відмінно впишеться в будь-який інтер'єр. Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні. У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання.
Для оформлення замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефоном або скористайтеся формою на сайті
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Загальна довжина комплекту 2900 мм
Розміри шафи RV-26 (Ш/В/Г) :
Розміри шафи RV-27 (Ш/В/Г) :
Розміри тумби RV-28 (Ш/В/Г) :
Розмір полиць МБЦ-22 (Ш/В/Г) :
Переваги комплекту:




Як оформити замовлення?
1.По телефону. Оформити замовлення зателефонувавши телефонами, зазначеними на сайті.
2.Через кошик на сайті. Оформити замовлення через кошик на сайті Ви можете в будь-який зручний для Вас час (24 години на добу/7дньої на тиждень). Для цього виберіть вподобаний Вам товар у представленому асортименті. В описі товару, Ви ознайомитеся з його короткою характеристикою. Натисніть кнопку «купити». Далі заповніть стандартну форму замовлення на сайті, щойно миимо інформацію про замовлення, обов'язково Вам передзвінком.
3. Електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете пошті, написавши нам на e-mail вказаний на сайті.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися впродовж 24 годин, означає замовлення не було отримане, або в зазначених Вами даних була допущена помилка. У такому разі звертайтеся з нами телефоном або повторіть замовлення знову.
меблі вітальня, комплекти меблів у вітальню, гірка вітальня, стінки вітальня, стінка у вітальню/залу, сучасні меблі для вітальні, модульні стінки у вітальню, модульні стінки у вітальню, меблі спальня, комоди вітальня спальня, шафи вітальня, шафи в спальню, шафи передпокій, корпусні меблі від виробника, широкий асортимент корпусних меблів ціна виробника, класичні стінки, стінки модерн, білі стінки, міні стінка вітальня, великі стінки для вітальні, меблі від виробника, сучасний інтер'єр фото меблі, стінка в зал 3 метри, сучасна стінка у вітальню з шафою, стильні комплекти у вітальню, фото гірки вітальня, корпусні меблі гурт, корпусні меблі доставка по Україні, меблі найкраща ціна, сучасний інтер'єр, меблі підліткові в спальню, меблі для підлітків, дитячі меблі в спальню, дитячі меблі низька ціна, купити шафу, купити комод, купити стіл письмовий, купити стіл комп'ютерний, купити меблі знижка, купити меблі вітальня акція, купити меблі акційна ціна, корпусні меблі дсп,
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 100 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Висота шафи | 221 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів | 4 |
| Довжина | 1600 |
| Тип передпокою | модульна |
| Тип стінки (горки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Шафа для одягу (спашні двері) | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Навісна полиця | 2 шт |
| Секція під телевізор | Да |