
6 975 ₴
5 998,50 ₴
Показати оптові ціни
Тумба під телевізор, сучасна тумба під ТВ 6 висувних шухляд RV-12 БЕТОН+БІЛІ ПЛАНКИ
(тумба з висувними шухлядами, тумба на 6 шухляд, тумба з шухлядами)
Тумба під телевізор допоможе в облаштуванні затишної та стильної зони відпочинку. Така підставка для ТВ створена для сучасної техніки, а завдяки поличкам і шухлядам, ще й зберігає дрібні речі вітальні, які зручно мати під рукою. Якщо правильно підібрати тумбу, то вона буде не тільки функціональним, а й декоративним елементом кімнати. Для більшості телевізор є неодмінною частиною вітальні. Навіть якщо ви не дивитеся телебачення, завжди можна під'єднати інтернет до сучасного ТБ і відпочивати навпроти великого екрана.
Стильна та ергономічна тумба виконана в сучасному стилі. Відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.
Переваги тумби:
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри тумби (Ш/В/Г) :
Переваги тумби:
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 67 кг
Тумба упакована в 4 пачки
1. 1890*460*80мм
2. 1020*460*120
3. 670*260*110мм
4. 600*130*80мм

Як оформити замовлення?
1.По телефону. Оформити замовлення задзвонивши по телефону, встановлений на сайті.
2.Через кошик на сайті. Оформити замовлення через кошик на сайті Ви можете в будь-який зручний для вас час (24 години на 24/7 днів на тиждень). Для цього виберіть товар, який вам подобається, у представленому асортименті. У описі товару, ви ознайомтеся з його короткою характеристикою. Натисніть кнопку « Купити». Далі вкажіть стандартну форму замовлення на веб-сайт, як тільки ми отримаємо інформацію про замовлення, обов'язково Вам передзвонимо.
3. Електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете поштою, написавши нам на e-mail вказаний на сайті.
Після декорації з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися протягом 24 годин, Значить замовлення не було отримано, Або в даних, які ви вказали, було допущено помилку. Якщо так, то зв’яжіться з нами по телефону. Або повторіть замовлення знову.
тумби під телевізор, купити тумбочку для ТБ за вигідними цінами, тумба під телевізор з підсвічуванням, тумба під тв довга сучасна, тумба під TV підлогова, навісна біла, тумба під телевізор висока, тумба для вітальні, тумби для вітальні, скляна тумба, скло тумба, тумба скло + хром, тумба під апаратуру, тумби апаратура, сучасна тумба, підставки під ТВ (тумби), підставки під ТВ каталог тумб для ТВ - в інтернет магазині, широкий асортимент найбільш актуальних варіантів тумбочок під TV, підставка під телевізор стійка стіл скляний тумба, скляна тумба під телевізор, тумба під ТВ скло, ТВ (TV) тумби зі скла – елегантно та надійно, скло для тумби під телевізор, купити скляний стіл під телевізор в Україні, скляна тумба під апаратуру, скляна тумба під телевізор 55 дюймів, стильні та красиві скляні тумби під телевізор, замовити тумбу під ТВ у виробника, скляна тумба під телевізор на три полиці в сучасному стилі з хромованими ніжками купити в Україні, кращі варіанти стек ляних тумб під телевізор, якість ціна, тумба тв підвісна, тумба під тв біла, чорно біла тумба під тв, тв тумба підвісна сіра, тумба під тв дуб сонома, тумби під тв підвісні, тумба під тв знижка, тумба під тв купити зі знижкою, тумби під тв широкий асортимент акція, акції меблі корпусні, меблі корпусні від виробника, корпусні меблі ціна виробника, сучасний інтер'єр фото, сучасні тв тумби, меблі корпусні краща ціна, каталог тв тумби, каталог корпусні меблі, меблі з доставкою, меблі з доставкою по Україні, вигідні ціни меблі, вигідна ціна меблі вітальня, акції меблі для вітальні, акція меблі вітальня, меблі вітальня спальня з дсп, меблі передпокій виробництво, тумби підвісні
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Бетон, Венге, Дуб сонома, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1802 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 531 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |