


4 900 ₴
Показати оптові ціни
Столик журнальний, кавовий Дрім (Dream) матеріал ДУБ
Столик журнальний Дрім - чудове рішення для вітальні. На журнальному столику можна складати різні дрібниці – журнали, книги, газети, чашку з кавою або чаєм .Такий елемент додасть в приміщенні затишну атмосферу.
Столик Дрім - це відмінний варіант: журнальний, кавовий, чайний столик. У нашому інтернет-магазині ви можете купити дерев'яні журнальні столики ціна виробника. Ми пропонуємо широкий асортимент меблі ціни виробника. Для оформлення замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або скористайтеся формою на сайті.
Розмір:
Матеріал:
Як оформити замовлення?
1.По телефону. Оформити замовлення зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.
2.Через кошик на сайті. Оформити замовлення через кошик на сайті Ви можете в будь-який зручний для Вас час (24 години на добу/7 днів на тиждень). Для цього виберіть товар, що Вам сподобався в представленому асортименті. В описі товару Ви ознайомитеся з його короткою характеристикою. Натисніть кнопку "купити". Далі заповніть стандартну форму замовлення на сайті, як тільки ми отримаємо інформацію про замовлення, обов'язково передзвонимо Вам.
3. Електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете поштою, написавши нам на e-mail, вказаний на сайті.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися протягом 24 годин, означає замовлення не було отримано, або в зазначених Вами даних була допущена помилка. У такому разі зв'яжіться з нами по телефону або повторіть замовлення знову.
журнальний стіл, столик журнальний, кавовий столик, столик для сервірування, скляний столик, журнальний столик зі склом, журнальний столик скло, сучасний журнальний столик, сучасні журнальні столики, столики дерев'яні, придиваний столик, круглий журнальний столик, овальний журнальний столик, дизайнерський журнальний столик, журнальні столики від виробника, журнальний столик найкраща ціна, журнальні столики за оптовою ціною, столики опт ціна, журнальний столик оптова ціна, каталг ціна журнальний столик, асортимент журнальний столик, журнальний столик лофт, журнальний столик купити, журнальний столик на коліщатках, журнальний столик трансформер , дизайнерські столики, журнальний столик фото інтер'єр, форма журнальний столик, вибрати журнальний столик, купити журнальний столик ціни виробників, класичний журнальний столик, класичні журнальні столики, каталог журнальних столиків, невеликий низький столик, чайний столик, кращий вибір журнальних столиків з доставкою по Україні, журнальні столики інтернет магазин Теорема Комфорту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Покриття | Масло+віск |
| Діаметр | 54 см |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 540 мм |
| Глибина столика | 540 мм |
| Висота столика | 500 мм |