






Відправка з 16 квітня 2026від 2 860 ₴
Показати оптові ціни
*ЗАМОВЛЕННЯ НА СТІЛЬЦІ ОФОРМЛЮЮТЬСЯ ВІД 2-Х ОДИНИЦЬ
Стілець Ріко Кант є стильним і сучасним меблевим виробом, який поєднує в собі елегантність і функціональність. Такий стілець чудово впишеться як у сучасний інтер'єр, так і в класичний стиль, додаючи до приміщення вишуканість та затишок. Металеві ніжки забезпечують міцну та стійку базу для стільця, надаючи йому сучасного та елегантного вигляду.
У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо замовити та купити стілець метал/ стілець металевий каркас ціна від виробника. Ми пропонуємо широкий асортимент металевих стільців, напівкрісел, крісел вигідна ціна. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними номерами або скористайтесь формою на сайті.
Переваги стільця Ріко:
Розміри стільця:
Характеристики стільця:
Додаткові опції:
Решта тканин замовляється в постачальників на відріз.

Як оформити замовлення?
1.По телефону. Оформити замовлення зателефонувавши телефонами, зазначеними на сайті.
2.Через кошик на сайті. Оформити замовлення через кошик на сайті Ви можете в будь-який зручний для Вас час (24 години на добу/7дньої на тиждень). Для цього виберіть вподобаний Вам товар у представленому асортименті. В описі товару, Ви ознайомитеся з його короткою характеристикою. Натисніть кнопку «купити». Далі заповніть стандартну форму замовлення на сайті, щойно ми матимемо інформацію про замовлення, обов'язково Вам зателефонуємо.
3. Електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете пошті, написавши нам на e-mail вказаний на сайті.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися впродовж 24 годин, означає замовлення не було отримане, або в зазначених Вами даних була допущена помилка. У такому разі звертайтеся з нами телефоном або повторіть замовлення знову.
кухонний комплект стіл і стільці, купити кухонний стіл зі стільцями, стілець обідній фото, стільці обідні металеві, стілець каркас метал, стілець із металевим каркасом, стільці асортимент найкраща ціна, купити стільці ціна виробника, купити стілець за гуртовою ціною, купити стільці гуртова ціна, стільці найкраща ціна доставка Україна, комплект обідній стіл + стільці, обідні комплекти стіл зі стільцями, стільці для вітальні, стільці вітальні, стілець у вітальню, стілець кухня, стілець кухонний, фото стілець, стільці розбірні, стілець розбірний, комплекти дерев'яний стіл і стілець, виробництво стільці та столи, стіл і стілець від виробника, меблі ціна виробника, дизайнерський стілець, меблі кухонні купити, меблі для кухні купити, стілець металевий, стілець із металевим каркасом, стілець кухонний металевий, стілець для кухні металевий, стілець металевий зі спинкою, купити стілець металевий із м'якою спинкою, стільці металеві для кафе, стільці на кухню металеві, стільці для кухні металеві, стілець офісний на металевих ніжках, стілець кухня на металевих ніжках, стільці кухонні, стілець кухонний, металеві стільці для дому за найкращою ціною з доставкою, стілець металеві за найкращими цінами, вигідно купити металевий стілець, металевий стілець: універсальність і практичність. асортимент інтернет-магазину Теорема Комфорта, підібрати стильний і міцний стілець для будь-якого приміщення, стілець металева ціна виробника, стілець метал виробництво, стілець металевий каркас від виробника, комплекти металеві стільці, стильні стільці з металу, металеві стільці для дому, офісу, кафе, стілець металевий, стільці стілець метал в інтер'єрі фото, стілець металевий з м'яким сидінням, стілець металевий зі спинкою, стілець металевий лофт, стільці для кухні 4 штуки, купити стілець металевий, стілець металеві дизайн, стильний металевий стілець, переваги металевого стільця, переваги металевого стільця, напівкрісла метал, напівкрісла металеві, крісла метал, стільці метал для кафе бару ресторану, крісла на металевому каркасі, дизайнерські стільці, дизайнерські крісла, стільці
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Колір каркасу | Сірий, Білий, Чорний, Бежевий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | фанера |
| Сидіння | фанера |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 570 мм |