







Відправка з 11 квітня 20268 500 ₴
7 480 ₴
Показати оптові ціни
Стіл дерев'яний розкладний круглий/ овальний Колізей 90(+37,5)х90х79 (білий, ваніль, слонова кістка)
Завдяки компактним розмірам дана модель буде зручна як на невеликих кухнях, так і у вітальнях. Матеріал: Основа – масив сосни, стільниця виконана з МДФ у шпоні дуба, поверхня гладка. Сучасний круглий/ овальний розкладний стіл Колізей поєднує класичний стиль, модерн.
Стіл розкладний/ розсувний (система "метелик"), система трансформації має металеві напрямні, які забезпечують максимальну функціональність. Один з елементів трансформації є вставка, що забезпечує подовження стільниці на 450 мм, яка складається навпіл і ховається всередину столу - тим самим збільшуючи кількість місць. У просоченні дерев'яних та інших елементів цих столів, на виробництві, використовуються кращі матеріали світових брендів, які пройшли атестацію і отримали необхідні гігієнічні сертифікати.
Стіл Колізей - це відмінний дерев'яний розсувний/ розкладний стіл у вітальню, кухню, їдальню. У нашому інтернет-магазині ви можете купити стіл обідній дерев'яний для кухні, вітальні: круглий, овальний, прямокутний, дугоподібний. Ми пропонуємо широкий асортимент дерев'яних столів і стільців за доступними цінами. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними номерами або скористайтесь формою на сайті.
Характеристики столу:
Габаритні розміри столу:

Доступні кольори: світлий горіх (під замовлення), горіх, венге, білий, ваніль RAL 1013, бежевий RAL 1015, натуральний

На фото: Стіл Анжеліка в кольорі слонова кістка

На фото: Стіл Анжеліка в кольорі ваніль

На фото: Стіл Анжеліка в білому кольорі
Як оформити замовлення?
1.По телефону. Оформити замовлення зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.
2.Через кошик на сайті. Оформити замовлення через кошик на сайті Ви можете в будь-який зручний для Вас час (24 години на добу/7 днів на тиждень). Для цього виберіть товар, що Вам сподобався в представленому асортименті. В описі товару Ви ознайомитеся з його короткою характеристикою. Натисніть кнопку "купити". Далі заповніть стандартну форму замовлення на сайті, як тільки ми отримаємо інформацію про замовлення, обов'язково передзвонимо Вам.
3. Електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете поштою, написавши нам на e-mail, вказаний на сайті.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися протягом 24 годин, означає замовлення не було отримано, або в зазначених Вами даних була допущена помилка. У такому разі зв'яжіться з нами по телефону або повторіть замовлення знову.
стіл дерев'яний розкладний, стіл дерев'яний розсувний, столи дерев'яні розкладні, столи дерев'яні розсувні, стіл кухонний, стіл дерево кухня, стіл для кухні, стіл на кухню, стіл обідній класичний, стіл круглий, стіл овальний, овальні столи, круглі столи, стіл з круглою стільницею, стіл з овальною стільницею, стіл прямокутний, столи прямокутні, столи дерев'яні від виробника, стіл дерев'яний виробник, стіл найкраща ціна, столи оптова ціна, столи доставка Україна, столи з доставкою, стіл дерев'яний купити, купити стіл дерев'яний розкладний, кухонний гарнітур, кухня столи, вітальня столи, столи обідні інтер'єр, столи з масиву дерева, кухонний стіл дерев'яний розкладний, стіл лофт, стіл маленька кухня, дерев'яний стіл для маленької кухні, обідній стіл для маленьких кухонь, столи у вітальню, стіл великий розмір, столи великих розмірів , стіл дуб, стіл ясен, стіл вільха, стіл круглий одна ніжка, стіл кругла стільниця, стіл з круглою стільницею, стіл овальна стільниця, стіл з овальною стільницею, ексклюзивні меблі, ексклюзивний стіл, столи ексклюзивні, стіл якість, каталог обідні столи, асортимент обідніх столів, стіл на металевих ніжках, стіл металеві ніжки, кухня меблі, кухонні меблі, меблі вітальня, меблі столи, стіл та стільці, столи та стільці, набір стіл+ стільці, якісні меблі, купити столи недорого, купити столи низька ціна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Ваніль, Горіх світлий, Горіх темний, Венге |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 790 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1275 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | кругла, овальна |