



2 290 ₴
Показати оптові ціниСтолик журнальний овальний "Тюльпан Новий" 880х560х470 (білий)
Стіл журнальний "Тюльпан Новий" — оригінальний журнальний столик з овальною стільницею на круглих дерев'яних ніжках.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити журнальні столики круглі, овальні, прямокутні недорого. Ми пропонуємо широкий асортимент меблів за доступними цінами. Для оформлення замовлення зв'язатися з нашими менеджерами за зазначеними номерами або скористайтеся формою на сайті.
Характеристики столу:
В наявності такі кольори: горіх темний, білий


Як оформити замовлення?
1.По телефону.Оформити замовлення, зателефонувавши за телефонами, зазначеними на сайті.
2.Через кошик на сайті. Оформити замовлення через кошик на сайті Ви можете в будь-який зручний для Вас час (24 години на добу/7 днів на тиждень). Для цього виберіть вподобаний Вам товар у представленому асортименті. У докладному описі товару, Ви ознайомитеся з його короткою характеристикою. Виберіть кількість товарів.Після цього жмите на посилання «купити». У кошику можна змінити кількість товару, після кожної зміни не забувайте натискати «відновити».Якщо вміст кошика Вас влаштовує, можна надсилати замовлення, попередньо вказавши Ваше ім'я, телефон і адреса доставки. За бажанням можете вказати Ваш E-mail, на який вам прийде копія замовлення.
3. Обраний дзвінок. На нашому сайті є послуга замовлення зворотного дзвінка («Перетелефонуйте мені»). Вам досить залишити Ваш номер телефона та ім'я, після наші менеджери зв'яжуться з Вами.
4. Електронну пошту. Оформити замовлення Ви можете пошті, написавши нам на e-mail вказаний на сайті.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
Якщо з Вами не зв'язалися впродовж 24 годин, означає замовлення не було отримане, або в зазначених Вами даних була допущена помилка. У такому разі звертайтеся з нами телефоном або повторіть замовлення знову.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | овальна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 880 мм |
| Глибина столика | 560 мм |
| Висота столика | 470 мм |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ, скло |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |