









Відправка з 30 квітня 2026від 6 600 ₴
Показати оптові ціни* диван без бічної спинки від 6300 грн
*до дивану можливе виготовлення крісла, банкетки, пуфа в єдиному стилі
диван, виконаний в сучасному стилі. Всі пропорції місць для сидіння, кути нахилу, створені таким чином, щоб людина могла комфортно відпочивати на даному виробі. Під сидінням – ніша. Надзвичайно м'які сидіння і спинка, наповнені щільним пінополіуретаном. Виготовляється диван в якісному шкірозаміннику/ тканині будь-якого кольору на вибір, можливо комбінування різних тонів.
При бажанні, Ви можете замовити та купити диван для кухні, кухонні дивани з нішею, диванчики на балкон лоджію, м'які дивани кухня передпокій кухонні кутові дивани за індивідуальними розмірами
Наші кухонні дивани без спального місця, кухня диван+ ніша, диван в кухню+ короб від виробника - це висока якість, зносостійкість, почуття стилю, затишок і кращий вибір для Вашого будинку.
Габаритні розміри 1000х450 мм
Характеристики дивана:


замовити та купити кухонні диванчики, фото стильні кухонні дивани, виготовлення кухонні дивани+ ніша, стильні кухонні дивани, прямі м'які кухонні диванчики, індивідуальне виготовлення кухонні дивани, кухонні дивани з вмісткою нішею, кухонні дивани з шухлядою, кухонні дивани+ короб, кухонні диванчики з коробом, вибрати кухонні дивани, кухонні дивани в тканині антикіготь, кухонні дивани водовідштовхувальна тканина, кухонні дивани в інтер'єрі, м'який диван для кухні за розміром, м'який диван для кухні перлинного кольору, диван для кухні в стилі прованс, диван зі спальним місцем для невеликої кухні, кухонний кутовий диван з шухлядами для зберігання, не розкладний диван для вузької кухні, кухонний диван з шухлядами для зберігання, розкладний кутовий диван для кухні , не розкладний диван для вузької кухні, кухонний кутовий диван для великої кухні, кухонний диван(тканина анти кіт), кухонна м'яка лавка з шухлядою на замовлення, маленький диванчик у кут кухні, кутовий кухонний диванчик у шкірзамінник, кухонний кутовий диванчик, що розкладається, кухонний диванчик з індивідуальним дизайном, кухонний кутовий диванчик з великими шухлядами, стильні дивани в кухню, прямі дивани на кухню, прямий кухонний диван, м'який диван для кухні, компактний диванчик для маленької кухні, м'який диванчик маленька кухня, вузький диван для маленької кухні
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | диван |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 1000 мм |
| Глибина лавки | 450 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 800 мм |
| Висота сидіння лавки | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |
| Обивний матеріал | на вибір |