









Відправка з 29 квітня 2026від 7 000 ₴
Показати оптові ціни*диван з бічною спинкою від 7300 грн
*до дивану можливе виготовлення крісла, банкетки, пуфа в єдиному стилі
диван, виконаний в сучасному стилі. Всі пропорції місць для сидіння, кути нахилу, створені таким чином, щоб людина могла комфортно відпочивати на даному виробі. Під сидінням – ніша. Надзвичайно м'які сидіння і спинка, наповнені щільним пінополіуретаном. Виготовляється диван в якісному шкірозаміннику/тканині будь-якого кольору на вибір, можливо комбінування різних тонів.
При бажанні, Ви можете замовити м'який куточок+ спальне місце, кухонний куточок без спального місця, диван для кухні розкладний, дивани з нішею за індивідуальними розмірами.
Наші кухонні дивани, куточки зі спальним місцем/ без спального місця від виробника - це висока якість, зносостійкість, почуття стилю, затишок і кращий вибір для Вашого будинку.
Габаритні розміри дивану:
Характеристики дивана:

диван на кухню, диванчик для кухні, диван у кухню, кухонний диван, диван/кавка кухонна з коробом для зберігання, диван кухонний + короб для зберігання, диван кухня + ніша, диванчик м'який кухонний тканина антикіготь, кухонні меблі, кухня фото, диванчик балкон, диван лоджія, виготовлення диван під розмір замовника, кухонні дивани індивідуальний розмір, диван для маленької кухні, диван маленька кухня, диван кухонний/ лавка невелика кухня, кухонний диван від виробника, стильний кухонний диванчик фото, стильні меблі кухня фото, кухонні дивани/лавочки на замовлення, диванчик передпокій, кухонні лавки та диванчики з нішею, диван із нішею для кухонь, диван для офісів кафе барів кальяних залів очікування кухонь, диван із високою спинкою, лавки та диванчики водовідштовхувальна тканина , банкетки та пуфики, диван кухня за ціною виробника, диван ціна виробника, виготовлення диванчика на кухню, диванчик для залів очікування, шкіл, садка, диван на кухню зі спальним місцем,
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Розкладне спальне місце | Немає |
| Тип меблів | диван |
| Наявність висувних шухляд | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |
| Обивний матеріал | на вибір |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1000 |
| Глибина куточка | 550 |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 800 |
| Висота сидіння кутового дивана | 450 |
| Глибина сидіння куточка | 450 |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 1000 мм |
| Глибина лави | 550 мм |
| Висота лави з урахуванням спинки | 800 мм |
| Висота сидіння лавки | 450 мм |