









від 12 500 ₴
від 11 250 ₴
Показати оптові ціни
Стіл дерев'яний обідній не розкладний Йорк 1400х800х750 мм (колір на вибір) масив ясена РПМК
Стіл Йорк - з натурального дерева.
Стіл Йорк — це чудовий дерев'яний не розсувний/ не розкладний стіл у вітальню, кухню, їдальню. У нашому інтернет-магазині ви можете купити стіл обідній дерев'яний для кухні, вітальні: круглий, овальний, прямокутний, дугоподібний. Ми пропонуємо широкий асортимент дерев'яні столи та стільці за доступними цінами. Для оформлення замовлення, зв'язатися з нашими менеджерами за зазначеними номерами або скористайтеся формою на сайті
Характеристики столу:
Габаритні розміри столу:
Ціна залежить від кольору фарбування:
+5% ясен в кольорі дуб, ясен крема, пірти, білий, венге, чорний, рустик
+ 10% в кольорах RAL 1013 (ваніль), RAL 1015 (слонова кістка), RAL 7004 (сірий)

стіл дерев'яний розкладний, стіл дерев'яний розсувний, столи дерев'яні розкладні, столи дерев'яні розсувні, стіл кухонний, стіл дерево кухня, стіл для кухні, стіл на кухню, стіл обідній класичний, стіл круглий, стіл овальний, овальні столи, круглі столи, стіл з круглою стільницею, стіл з овальною стільницею, стіл прямокутний, столи прямокутні, столи дерев'яні від виробника, стіл дерев'яний виробник, стіл найкраща ціна, столи оптова ціна, столи доставка Україна, столи з доставкою, стіл дерев'яний купити, купити стіл дерев'яний розкладний, кухонний гарнітур, кухня столи, вітальня столи, столи обідні інтер'єр, столи з масиву дерева, кухонний стіл дерев'яний розкладний, стіл лофт, стіл маленька кухня, дерев'яний стіл для маленької кухні, обідній стіл для маленьких кухонь, столи у вітальню, стіл великий розмір, стіл дерев'яний йорк, стіл не розкладний йорк, столи дерев'яні розкладні, столи нерозкладні дерево, столи кухонні дерев'яні, стіл кухня дерев'яний, стіл дерев'яний Женова, стіл Женова стіл розкладний дерев'яний андерсон, стіл круглий/овальний дерево андерсон, столи дерев'яні розкладні, столи з натурального дерева, стіл Женова розсувний GOOD WOOD Рускополянський Меблевий Комбінат Явір, стіл кухонний женова GOOD WOOD Руськополянський Меблевий Комбінат Явір, стіл обідній розкладний Женова GOOD WOOD Рускополянський Меблевий Комбінат Явір, дерев'яний розсувний стіл Женова РПМК для вітальні, їдальні та кухні, стіл обідній РПМК Женова рустик , Женова коліра вибір, стіл Женова GOOD WOOD Руськополянський Меблевий Комбінат Явір столи великих розмірів , стіл дуб, стіл ясен, стіл вільха, стіл круглий одна ніжка, стіл кругла стільниця, стіл з круглою стільницею, стіл овальна стільниця, стіл з овальною стільницею, ексклюзивні меблі, ексклюзивний стіл, столи ексклюзивні, стіл якість, каталог обідні столи, асортимент обідніх столів, стіл на металевих ніжках, стіл металеві ніжки, кухня меблі, кухонні меблі, меблі вітальня, меблі столи, стіл та стільці, столи та стільці, набір стіл+ стільці, якісні меблі, купити столи недорого, купити столи низька ціна ,
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Матеріал столу | ясень |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |
| Форма стільниці столу | прямокутна |