









Відправка з 29 квітня 2026від 7 000 ₴
Показати оптові ціни*диван з бічною спинкою від 7300 грн
До дивану можливе виготовлення крісла, банкетки, пуфа в єдиному стилі
Диван, виконаний в сучасному стилі. Всі пропорції місць для сидіння, кути нахилу, створені таким чином, щоб людина могла комфортно відпочивати на даному виробі. Під сидінням – ніша. Надзвичайно м'які сидіння і спинка, наповнені щільним пінополіуретаном. Виготовляється диван в якісному шкірозаміннику/ тканині будь-якого кольору на вибір, можливо комбінування різних тонів.
При бажанні, Ви можете замовити м'який куточок+ спальне місце, кухонний куточок без спального місця, диван для кухні розкладний, дивани з нішею за індивідуальними розмірами.Також можна замовити у комбінації з пуфиками, табуретками, лавками в єдиному стилі.
Наші кухонні дивани, куточки зі спальним місцем/ без спального місця від виробника - це висока якість, зносостійкість, почуття стилю, затишок і кращий вибір для Вашого будинку. Для оформлення замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або скористайтеся формою на сайті.
Габаритні розміри 1000х550 мм
Характеристики дивана:


диван на кухню, диванчик для кухні, диван у кухню, кухонний диван, диван/кавка кухонна з коробом для зберігання, диван кухонний + короб для зберігання, диван кухня + ніша, диванчик м'який кухонний тканина антикіготь, кухонні меблі, кухня фото, диванчик балкон, диван лоджія, виготовлення диван під розмір замовника, кухонні дивани індивідуальний розмір, диван для маленької кухні, диван маленька кухня, диван кухонний/ лавка невелика кухня, кухонний диван від виробника, стильний кухонний диванчик фото, стильні меблі кухня фото, кухонні дивани/лавочки на замовлення, диванчик передпокій, кухонні лавки та диванчики з нішею, диван із нішею для кухонь, диван для офісів, кафе, барів, кальяних, залів очікування, кухонь, диван із високою спинкою, лавки та диванчики водовідштовхувальна тканина , банкетки та пуфики, диван кухня за ціною виробника, диван ціна виробника, виготовлення диванчика на кухню, диванчик для залів очікування, шкіл, садка, диван на кухню зі спальним місцем,
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | диван |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1000 мм |
| Глибина куточка | 550 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 800 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 450 мм |
| Глибина сидіння куточка | 450 мм |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 1000 мм |
| Глибина лавки | 550 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 800 мм |
| Висота сидіння лавки | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |
| Обивний матеріал | на вибір |