









Відправка з 01 травня 202620 000 ₴
Показати оптові ціни
Журнальний стіл ручної роботи RICH - цей столик дійсно вражає кожного. Річ, яка прикрасить будь-яку атмосферу і додасть антуражу в приміщенні. Стіл принесе неповторний шарм у вашу вітальню. Його вишуканий дизайн із різьбленням, виконаним вручну, дасть вам змогу насолоджуватися його красою щодня. Особливу увагу приділено декору - столик прикрашений різьбленими елементами, орнаментами та візерунками, що робить його по-справжньому унікальним і ексклюзивним. Розміри столу дають змогу йому бути функціональним і зручним для використання, як журнальний столик. Виготовлений з МДФ, цей стіл прослужить вам довгі роки, зберігаючи свою первозданну красу і функціональність.
Комплектується прозорим або тонованим склом. Скляна стільниця столу вирізняється практичністю, міцністю, не боїться вологи і не вбирає запахи.
Стіл RICH - журнальний, кавовий, чайний столик для дому. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати журнальний/ кавовий/ чайний столики краща ціна. Ми пропонуємо широкий асортимент столи журнальні/ кавові/ чайні ціна виробника.
Стіл виготовляється в двох розмірах (Довжина х Глибина х Висота):
Матеріал МДФ:
Скло (товщина 8 мм):
Патина


шикарний журнальний столик, ексклюзивний журнальний столик, ексклюзивні журнальні столики, столики журнальні ручної роботи, столик журнальний ручна робота, фото журнальні столики в інтер'єрі, неймовірний вишуканий журнальний столик із вишуканим малюнком, чудовий журнальний столик із МДФ різьбленням, вишуканий і зручний журнальний столик із МДФ різьбленням, шикарний стіл ручна робота, ексклюзивні меблі, журнальний стіл, столик журнальний, кавовий столик, столик для сервірування, скляний столик, журнальний столик зі склом, журнальний столик скло, сучасний журнальний столик, сучасні журнальні столики, столики дерев'яні, придиваний столик, круглий журнальний столик, овальний журнальний столик, дизайнерський журнальний столик, журнальні столики від виробника, журнальний столик найкраща ціна, журнальні столики за оптовою ціною, столики опт ціна, журнальний столик оптова ціна, каталг ціна журнальний столик, асортимент журнальний столик, журнальний столик лофт, журнальний столик купити, журнальний столик на коліщатках, журнальний столик трансформер , дизайнерські столики, журнальний столик фото інтер'єр, форма журнальний столик, вибрати журнальний столик, купити журнальний столик ціни виробників, класичний журнальний столик, класичні журнальні столики, каталог журнальних столиків, невеликий низький столик, чайний столик, кращий вибір журнальних столиків з доставкою по Україні, журнальні столики інтернет магазин Теорема Комфорту
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | овальна |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Глибина столика | 800 мм |
| Висота столика | 600 мм |
| Вага столика | 50 кг |