









від 10 120 ₴
від 9 006,80 ₴
Показати оптові ціни
Стіл розкладний кухонний Женова 900/1300х900х750мм (колір на вибір) масив ясена РПМК
Стіл Женова - з натурального дерева, круглої/ овальної форми.
Стіл Женова - це відмінний дерев'яний розсувний/ розкладний стіл у вітальню, кухню, їдальню. У нашому інтернет-магазині ви можете купити стіл обідній дерев'яний для кухні, вітальні: круглий, овальний, прямокутний, дугоподібний. Ми пропонуємо широкий асортимент дерев'яні столи і стільці за доступними цінами. Для оформлення замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або скористайтеся формою на сайті
Характеристики столу:
Габаритні розміри столу:
Стіл Женова виготовляється в таких розмірах:
Ціна залежить від кольору фарбування:
+5% ясен в кольорі дуб, ясен крема, пірти, білий, венге, чорний, рустик
+ 10% в кольорах RAL 1013 (ваніль), RAL 1015 (слонова кістка), RAL 7004 (сірий)
стіл дерев'яний розкладний, стіл дерев'яний розсувний, столи дерев'яні розкладні, столи дерев'яні розсувні, стіл кухонний, стіл дерево кухня, стіл для кухні, стіл на кухню, стіл обідній класичний, стіл круглий, стіл овальний, овальні столи, круглі столи, стіл з круглою стільницею, стіл з овальною стільницею, стіл прямокутний, столи прямокутні, столи дерев'яні від виробника, стіл дерев'яний виробник, стіл найкраща ціна, столи оптова ціна, столи доставка Україна, столи з доставкою, стіл дерев'яний купити, купити стіл дерев'яний розкладний, кухонний гарнітур, кухня столи, вітальня столи, столи обідні інтер'єр, столи з масиву дерева, кухонний стіл дерев'яний розкладний, стіл лофт, стіл маленька кухня, дерев'яний стіл для маленької кухні, обідній стіл для маленьких кухонь, столи у вітальню, стіл великий розмір, столи великих розмірів , стіл дуб, стол деревянный Женова, стіл Женова розкладний з натурального дерева, стіл Женова розсувний GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір, стіл кухонний Женова GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір, стіл обідній розкладний Женова GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір, дерев'яний розсувний стіл Женова РПМК для вітальні, їдальні і кухні, стіл обідній РПМК Женова рустик , Женова колір на вибір, стіл Женова GOOD WOOD Рускополянский Меблевий Комбінат Явір, стіл ясен, стіл вільха, стіл круглий одна ніжка, стіл кругла стільниця, стіл з круглою стільницею, стіл овальна стільниця, стіл з овальною стільницею, ексклюзивні меблі, ексклюзивний стіл, столи ексклюзивні, стіл якість, каталог обідні столи, асортимент обідніх столів, стіл на металевих ніжках, стіл металеві ніжки, кухня меблі, кухонні меблі, меблі вітальня, меблі столи, стіл та стільці, столи та стільці, набір стіл+ стільці, якісні меблі, купити столи недорого, купити столи низька ціна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Форма столу | кругла/овальна |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Матеріал столу | ясень |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1300 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |
| Форма стільниці столу | кругла/овальна |