









від 1 700 ₴
Показати оптові ціниСтілець кухонний м'яка спинка Бруно матеріал бук (колір дерева і оббивки) матеріал бук
Стілець Бруно виготовляється з матеріалу бук. Цей стілець є символом міцності, довговічності та бездоганного смаку. Його традиційний дизайн легко вписується в будь-який інтер'єр, додаючи індивідуальність і стиль вашій обідній зоні. Покриваються високоякісним поліуретановим лаком, стійким до подряпин і абсолютно безпечним для здоров'я. Тканинне покриття стійке до витирання і забруднення, його очищення не займе багато часу і праці.
Запросіть гостей стильно посидіти за столом з нашим вишуканим асортиментом обідніх стільців. Вибравши ідеальний набір стільців для їдальні, не забудьте подивитися наші обідні столи. У нашому асортименті представлені чудові моделі столи та стільці з масиву бука.
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити та купити стілець обідній дерев'яний і стіл дерев'яний ціна від виробника. Ми пропонуємо широкий асортимент дерев'яні стільці і столи найкраща ціна . Для оформлення замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або скористайтеся формою на сайті.
Розміри:
Кольори каркасу: бук, світлий горіх, темний горіх, білий, слонова кістка, венге, сірий
Ціна залежить від кольору фарбування:
+150 грн - білий, слонова кістка, чорний, сірий
+150 грн - патина: золото/срібло

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Матеріал каркасу | бук |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір каркасу | Венге, Сірий, Горіх, Бук натуральний, Темный орех, Слонова кістка, Білий, Чорний |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина табуретки | 420 мм |
| Висота табуретки | 980 мм |
| Вага | 7 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |