








Відправка з 11 квітня 20267 890 ₴
7 101 ₴
Показати оптові ціни
Стіл обідній дерев'яний Тріумф займе гідне місце в кухні невеликого розміру. Він буде добре виглядати в комплекті з кухонним куточком, табуретами і дерев'яними стільцями. Основа і ніжки столу виготовлені з масиву дерева, стільниця - МДФ під дубовим шпоном.
Стіл розсувний з дерева Тріумф - це відмінний розсувний/ розкладний стіл для вітальні, кухні, їдальні. У нашому інтернет-магазині великий вибір купити стіл дерев'яний обідній розкладний ціна від виробника. Ми пропонуємо широкий асортимент столи дерев'яні розкладні, столи розсувні з дерева вигідна ціна.
Характеристики столу:
Габаритні розміри столу:

На фото стіл Тріумф в кольорі венге


стіл дерев'яний розкладний, стіл дерев'яний розсувний, столи дерев'яні розкладні, столи дерев'яні розсувні, стіл кухонний, стіл дерево кухня, стіл для кухні, стіл на кухню, стіл обідній класичний, стіл круглий, стіл овальний, овальні столи з дерева, круглі дерев'яні столи, стіл розсувний з круглою стільницею, стіл розкладний з овальною стільницею, стіл прямокутний масив дерева, столи прямокутні розкладні дерево, столи дерев'яні вигідно купити ціна від виробника, стіл дерев'яний акція виробник, стіл дерев'яний розсувний найкраща ціна, столи дерев'яні оптова ціна, столи доставка Україна, столи з доставкою, купити стіл дерев'яний розкладний, кухонний гарнітур, кухня вибрати стола, купити стіл на кухню, вітальня вибрати стіл фото, столи обідні в інтер'єрі купити, столи з масиву дерева, кухонний стіл дерев'яний розкладний, стіл лофт, стіл дерев'яний класика, компактний дерев'яний стіл, стіл маленька кухня, дерев'яний стіл для маленької кухні, обідній стіл для маленьких кухонь, стильні столи у вітальню, стіл великий розмір, стіл великий розмір, столи дерев'яні великих розмірів , стіл з дубу, стіл з ясеню, стіл круглий дерев'яний одна ніжка, стіл дерево дерев'яний кругла стільниця, стіл з круглою стільницею, стіл овальна стільниця, стіл з овальною стільницею, ексклюзивні дерев'яні меблі, столи ексклюзивні, стіл з дерева якість, каталог обідні дерев'яні столи, асортимент обідніх дерев'яних столів, стіл на металевих ніжках, стіл дерево металеві ніжки, кухня фото меблі, кухонні меблі вибір акція ціна, меблі вітальня, меблі столи, стіл та стільці з дерева дерев'яні, столи та стільці виготовлення ціна опт, набір комплект дерев'яний стіл+ стільці, комплект стіл зі стільцями, якісні меблі дерево столи стільці, купити столи недорого по акції, купити столи низька вигідна ціна, обідній дерев'яний стіл у вітальню, обідній дерев'яний стіл для кухні, столи кухонні дерев'яні, столи фабричні дерев'яні, столи з натурального дерева, стіл дерев'яний овальний розкладний, стіл круглий дерев'яний розкладний, купити стіл дерев'яний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Білий, Горіх темний, Ваніль |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1060 мм |
| Ширина столу | 740 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1435 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1060 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна з заокругленнями |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | True |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | False |