









Відправка з 29 квітня 2026від 7 000 ₴
Показати оптові ціни*диван з бічною спинкою (стандарт) від 7300 грн
* диван з двома бічними спинками накладки ДСП від 7900 грн
* диван з однією бічною спинкою накладки ДСП від 7700 грн
* подушечки у вартість не входять
*до дивану можливе виготовлення крісла, банкетки, пуфа в єдиному стилі
диван, виконаний в сучасному стилі. Всі пропорції місць для сидіння, кути нахилу, створені таким чином, щоб людина могла комфортно відпочивати на даному виробі. Під сидінням – ніша. Надзвичайно м'які сидіння і спинка, наповнені щільним пінополіуретаном. Виготовляється диван в якісному шкірозаміннику/ тканині будь-якого кольору на вибір, можливо комбінування різних тонів.
При бажанні, Ви можете замовити та купити диван для кухні, кухонні дивани з нішею, диванчики на балкон лоджію, м'які дивани кухня передпокій кухонні кутові дивани за індивідуальними розмірами
Наші кухонні дивани без спального місця, кухня диван+ ніша, диван в кухню+ короб від виробника - це висока якість, зносостійкість, почуття стилю, затишок і кращий вибір для Вашого будинку.
Габаритні розміри дивану:
Характеристики дивана:
На фото диван із двома бічними спинками (накладки з ДСП)

На фото диван со стандартной боковой спинкой
диванчик балкон, диван лоджія, виготовлення диван під розмір замовника, кухонні дивани індивідуальний розмір, диван для маленької кухні, диван маленька кухня, диван кухонний/лавка невелика кухня, кухонний диван від виробника, меблі кухонний виробник доставка, стильний кухонний диванчик фото, стильні меблі кухня фото, кухонні дивани/ лавочки на замовлення, диванчик передпокій, диванчики невеликі для передпокою, кухонні лавки та диванчики з нішею, диван із нішею для кухонь, диван для офісів кафе барів кальяних залів очікування кухонь, диван із високою спинкою, диван тканина антикіготь, лавки та диванчики водовідштовхувальна тканина , банкетки та пуфики, диван кухня за ціною виробника, диван в кухню ціна виробника, диван маленька кухня з утяжкою, виготовлення диванчика на кухню, диванчик для залів очікування шкіл садка, диван на кухню зі спальним місцем, кухонний диван розкладний, маленький диванчик для невеликої кухні, диванчики для кухні розкладні, дивани спальні під розмір замовника, диван для маленької кухні + спальне місце, спальний диван, кухонні меблі, дивани з доставкою, диван + спальне місце + ніша для зберігання, компактний диван зі спальним місцем, кухонний диван із шухлядою для зберігання та механізмом для сну, прямий диван на кухню зі спальним місцем, диван спальне місце кухня, диван для балкону, вузькі дивани для кухонь, виготовлення диванів куточків в кухню
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | диван |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 1000 мм |
| Глибина лавки | 550 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 800 мм |
| Висота сидіння лавки | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | на вибір |
| Обивний матеріал | на вибір |