









від 8 400 ₴
від 7 392 ₴
Показати оптові ціниКласичний овальний розсувний стіл Оскар 1200/(+400)х800х760 мм (вибір кольору)
Овальний стіл із бука - ідеальне рішення для вашого будинку
Представляємо овальний дерев'яний розкладний стіл, створений для тих, хто цінує якість і стиль. Фігурні ніжки і каркас з натурального бука надають столу міцність і елегантність. Цей стіл ідеально підійде для невеликої кухні, їдальні або вітальні, допомагаючи створити атмосферу затишку і комфорту.
Стіл Оскар - це чудовий дерев'яний розсувний/ розкладний стіл у вітальню кухню їдальню. У нашому інтернет-магазині ви можете купити стіл обідній дерев'яний для кухні вітальні: круглий овальний прямокутний дугоподібний. Ми пропонуємо широкий асортимент дерев'яні столи і стільці вигідна ціна від виробника.
Характеристики столу:
Габаритні розміри столу:
Стіл Оскар виготовляють у таких розмірах:
Форма столу:
БЕЗ ДОПЛАТИ: чистий бук, світлий горіх, темний горіх, венге
+ 5% до вартості: білий, слонова кістка, чорний
+5% до вартості: патина золото/срібло
Варто враховувати, що колір меблів на представлених фото може відрізнятися від «живого» зразка з – за особливостей перенесення кольорів монітора та інших причин.


стіл дерев'яний розкладний бук, столи дерев'яні з буку, стіл дерев'яний розсувний, столи дерев'яні розкладні, столи дерев'яні розсувні, стіл кухонний, стіл дерево кухня, стіл для кухні, стіл на кухню, стіл обідній класичний, стіл круглий, стіл овальний, овальні столи з дерева, овальні дерев'яні столи, стіл розсувний з круглою стільницею, стіл розкладний з овальною стільницею, стіл прямокутний масив дерева, столи прямокутні розкладні дерево, столи дерев'яні вигідно купити ціна від виробника, стіл дерев'яний акція виробник, стіл дерев'яний розсувний найкраща ціна, столи дерев'яні оптова ціна, столи доставка Україна, столи з доставкою, купити стіл дерев'яний розкладний, кухонний гарнітур, кухня вибрати та вигідно купити стола, купити стіл на кухню, вітальня вибрати стіл фото, столи обідні в інтер'єрі купити, столи з масиву дерева, кухонний стіл дерев'яний розкладний, стіл лофт, стіл дерев'яний класика, компактний дерев'яний стіл, стіл маленька кухня, дерев'яний стіл для маленької кухні, обідній стіл для маленьких кухонь, стильні столи у вітальню, стіл великий розмір, столи дерев'яні великих розмірів , стіл з буку, столи букові, стіл круглий дерев'яний одна ніжка, стіл дерево дерев'яний овальна стільниця, стіл з овальною стільницею, стіл дерево овальна стільниця акційні ціни, стіл з овальною стільницею, ексклюзивні дерев'яні меблі, столи ексклюзивні, стіл з дерева якість та вигода, каталог обідні дерев'яні столи, асортимент обідніх дерев'яних столів, стіл на металевих ніжках, стіл дерево металеві ніжки, кухня фото меблі, кухонні меблі вибір акція ціна, меблі столи, стіл та стільці з дерева дерев'яні, столи та стільці виготовлення ціна опт, набір комплект дерев'яний стіл+ стільці, комплект стіл зі стільцями, якісні меблі дерево столи стільці, купити столи недорого по акції, купити столи низька вигідна ціна, обідній дерев'яний стіл у вітальню, обідній дерев'яний стіл для кухні, столи кухонні дерев'яні, столи фабричні дерев'яні, столи з натурального дерева, стіл дерев'яний овальний розкладний, стіл овальний з різьбою дерев'яний розкладний, купити стіл дерев'яний різьба фігурні ніжки, стіл обідній, столи овальні, стіл кухонний, стіл в альтанку, стіл на терасу, столи у вітальню, столи традиційні, столи з дерева сучасні, столи дерев'яні класичні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Різні кольори, Горіх світлий, Слонова кістка (ivory), Білий з золотою патиною, Білий, Бук натуральний, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |