









Відправка з 27 травня 2026від 8 870 ₴
від 7 805,60 ₴
Показати оптові ціниСтіл обідній овальний розсувний з бука Оскар 1400(+400)х800х760 мм (вибір кольору)
Овальний стіл із бука - ідеальне рішення для вашого будинку
Представляємо овальний дерев'яний розкладний стіл, створений для тих, хто цінує якість і стиль. Фігурні ніжки і каркас з натурального бука надають столу міцність і елегантність. Цей стіл ідеально підійде для невеликої кухні, їдальні або вітальні, допомагаючи створити атмосферу затишку і комфорту.
Стіл Оскар - це чудовий дерев'яний розсувний/ розкладний стіл у вітальню кухню їдальню. У нашому інтернет-магазині ви можете купити стіл обідній дерев'яний для кухні вітальні: круглий овальний прямокутний дугоподібний. Ми пропонуємо широкий асортимент дерев'яні столи і стільці вигідна ціна від виробника.
Характеристики столу:
Габаритні розміри столу:
Стіл Оскар виготовляють у таких розмірах:
Форма столу:
БЕЗ ДОПЛАТИ: чистий бук, світлий горіх, темний горіх, венге
+ 7% до вартості: білий, слонова кістка, чорний
+7% до вартості: патина золото/срібло
Варто враховувати, що колір меблів на представлених фото може відрізнятися від «живого» зразка з – за особливостей перенесення кольорів монітора та інших причин.
Стіл з овальною стільницею

Стіл з напів овальною стільницею

стіл дерев'яний розкладний бук, столи дерев'яні з буку, стіл дерев'яний розсувний, столи дерев'яні розкладні, столи дерев'яні розсувні, стіл кухонний для кухні, компактний стіл маленька кухня, стіл дерев'яний вузька кухня, стіл дерево кухня, стіл для кухні, стіл масив дерева на кухню, стіл обідній класичний дерев'яний, стіл круглий розкладний розсувний, стіл овальний дерево бук, овальні столи з дерева вітальня, овальні дерев'яні столи кухня вітальня для дому, вибрати та купити стіл обідній класичний ціна акція, купити стіл розсувний з круглою стільницею вигідно від виробника, кухонний стіл розкладний з овальною стільницею, столи дерев'яні вигідно купити ціна від виробника, вибір стіл дерев'яний акція виробник, стіл дерев'яний розсувний найкраща ціна, столи дерев'яні оптова ціна, столи дерев'яні вибрати та купити вигідно доставка Україна, столи дерев'яні від виробника з доставкою, купити стіл дерев'яний розкладний розсувний матеріал бук, кухонний гарнітур, кухня вибрати та вигідно купити стола, купити стіл на кухню, вітальня вибрати стіл фото, столи обідні в інтер'єрі купити, столи з масиву дерева, кухонний стіл дерев'яний розкладний різьба стільниця, стіл обідній дерев'яний класика, компактний дерев'яний стіл, стіл дерев'яний маленька кухня, дерев'яний стіл для маленької кухні, обідній стіл для маленьких кухонь, стильні столи у вітальню, стіл з буку розкладний, стіл круглий дерев'яний одна ніжка, стіл дерево дерев'яний овальна стільниця, стіл з овальною стільницею, стіл дерево овальна стільниця акційні ціни, стіл з овальною стільницею, стіл з дерева якість та вигода, каталог обідні дерев'яні столи, асортимент обідніх дерев'яних столів, стіл та стільці з дерева дерев'яні, столи та стільці виготовлення ціна опт, набір комплект дерев'яний стіл+ стільці, комплект стіл зі стільцями, якісні меблі дерево столи стільці, купити столи недорого по акції, купити столи низька вигідна ціна, недорого купити обідній дерев'яний стіл у вітальню, обідній дерев'яний стіл для кухні, столи кухонні дерев'яні знижки, столи фабричні дерев'яні акційна ціна, столи з натурального дерева, купити стіл дерев'яний різьба фігурні ніжки, столи з дерева овальні розкладні для кухні, якісний стіл в альтанку, стіл на терасу розкладний, сучасний компактний стіл у вітальню, столи дерев'яні обідні традиційні, столи з дерева сучасні, столи дерев'яні класичні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Різні кольори, Горіх світлий, Слонова кістка (ivory), Білий з золотою патиною, Білий, Бук натуральний, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |